Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

NERF FEST

16 сентября, 2018 @ 07:00 - 16:00 | Безкоштовно

На початку навчального року кияни та гості столиці матимуть можливість провести цілий день за улюбленим заняттям сучасних дітей – ньорфінгом. Ця популярна в світі розвага – одна з небагатьох, здатних скласти конкуренцію гаджетам. Активні ігри з використанням іграшкових бластерів Nerf включають у себе змагання в спритності та спостережливості, влучності та швидкості. В Україні спортивні ньорфінг-заходи кожного разу збирають усе більше друзів. Унікальність улюблених бластерів – у м’яких безпечних стрілах із поролону, які, навіть потрапляючи в чутливі частини тіла, не завдають гравцям неприємних відчуттів.

Масштабне свято «NERF FEST» пройде в Києві 16 вересня, з 10.00 до 19.00, на ВДНГ (проспект Академіка Глушкова, 1, павільон 3). Відвідування та участь у розвагах – абсолютно безкоштовно. На 1000 щасливчиків, які встигли зареєструватися першими, чекають командні змагання, ігри в інтерактивних зонах, конкурси і, звичайно, призи.

На 4-х інтерактивних зонах і фанати, і нові друзі ньорфінгу будуть долати смуги перешкод, стріляти по мішенях, брати участь у дуелях, змагатися у влучності та швидкості, а також матимуть змогу першими випробувати новинки Nerf. А от досвідчені гравці зможуть проявити себе в командних батлах у найкрутіших куточках Всесвіту: на Дикому Заході, Планеті Пустці, у Зомбіленді. Для участі в боях на тематичних аренах знадобиться власний бластер із запасом стріл.

Окрему зону буде присвячено новій лінійці Nerf Nitrо – бластерам, що стріляють гоночними

машинками, абсолютно безпечними, як і стріли Nerf. Тут будуть встановлені столи з

трамплінами, банки для збивання, маятники, кільця та інші комбінації для гри з бластерами Nerf

Nitro – усе для незабутнього відпочинку.

 

Батьки повинні бути готовими до того, що після «NERF FEST» дітвора надовго відкладе

гаджети та пульт від телевізора зі словами «Nerf або нічого!».

 

Стати учасником великого «NERF FEST» можна абсолютно безкоштовно. Потрібно заздалегідь підтвердити присутність через спеціальну форму на Facebook-сторінці: https://www.facebook.com/nerfukraine/. Важлива деталь: одному з повнолітніх осіб, які супроводжують дитину, необхідно мати при собі паспорт громадянина України та ідентифікаційний номер. Вхід на свято – до 15.00, за списками. Подробиці – на офіційній Facebook-сторінці Nerf Україна.

Дата
16 сентября, 2018
Время:
07:00 - 16:00
Стоимость:
Безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

ВДНГ
пр. Академика Глушкова, 1 Киев, Украина
Карта Google