Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Опера-цирк «BABYLON»

24 марта, 2017 @ 18:00 - 19:30 | 200 - 650 грн

Опера-цирк «BABYLON» — це історія народження та смерті метафоричної «башти». Біблійна легенда про конфлікт людини і Бога, спроектована на урбаністичну трагедію сучасного суспільства, сповненого апокаліптичних передчуттів.

Лібретто опери поєднало в собі біблійні тексти («Буття» та «Апокаліпсис») із аллюзіями на давньогрецькі міфи (образ Кассандри) та сучасну прозу (роман В. Пелевіна «Generation P.»). У вокальних партіях використовуються тексти народних пісень, сакральні латинські молитви, звучать слова та уривки фраз із 19 різних мов (у тому числі монгольської та китайської).
Змішання мов та виникнення народів передає мікс контрастних музичних стилів: авангард та рок, тріп-хоп та шаманський фольклор поєднуються із сонорними інтрелюдіями та аллюзіями на романтичну та барокову оперу.

Різноманітні вокальні техніки (класичний вокал, горловий спів, джазові імпровізації, фольклорний вокал) змішуються зі специфічним інструментарієм: препарований рояль, toy piano, валторна, бас-кларнет, контрабас, віолончель, гітара та урбаністичний drum-set.
Так народжується химерний звуковий всесвіт, у якому відголоски шумерської Месопотамії змішуються з мелодіями середньовічної Європи та ритмами сучасного мегаполісу.

Сценічне вирішення опери поєднує в собі елементи цирку, перформансу та існтрументального театру, об’єднаного динамічним світлом, віджеїнгом та еклектичними костюмами.

Опера-цирк «BABYLON»
Режисер: Влад Троїцький
Композитори: Роман Григорів, Ілля Разумейко

Квитки

Дата
24 марта, 2017
Время:
18:00 - 19:30
Стоимость:
200 - 650 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

КПІ ім. Ігоря Сікорського
пр. Перемоги, 37 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

NOVA OPERA и ГОГОЛЬFEST
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/226177111159047/