Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Перший інклюзивний кінофестиваль та матеріали форуму «Креативна Україна»

5 декабря, 2019 @ 17:00 - 11 декабря, 2019 @ 18:00

Фестиваль «Єврофест: кіно для кожного» вперше пройде у київському кінотеатрі «Жовтень» з 5 по 11 грудня за підтримки Culture Bridges. Ми покажемо 8 європейських фільмів, які торкаються різних аспектів інклюзивності – віку, раси, гендеру, сексуальної орієнтації, тощо. А також організуємо тихі покази для батьків з малюками і безкоштовний показ для пенсіонерів.

Фільми демонструються мовою оригіналу з українськими субтитрами, а два фільми з програми будуть показані з тифлоперекладом (додаткова аудіодоріжка, яка пояснює, що відбувається у сценах фільму, для людей з порушенням зору) та спеціальним субтитруванням (текстова доріжка, що супроводжує фільм написами у нижній частині екрану для людей з порушенням слуху).

Повну програму фестивалю та розклад показів шукайте за посиланням.

 

У кінотеатрі Жовтень з нагоди фестивалю ми також покажемо фотопроект «Будь любым» від київської барахолки Кураж Базар. У ньому поєдналися 46 різних історій і головна його мета – допомогти людям знайти свою історію з-поміж інших. Полюбити й прийняти себе та оточення.

Фотопроект створено за участі фотографів Романа Пашковського, Сергія Сараханова, Дарії Шрамко та Ксенії Каргіної.

Більше про виставку дізнавайтеся за посиланням.

«Єврофест» організовано Arthouse Traffic за підтримки програми Culture Bridges, яка фінансується Європейським Союзом в межах впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, та здійснюється British Council Ukraine у партнерстві з EUNIC Ukraine – Мережею національних інститутів культури Європейського Союзу.

 

Начало:
5 декабря, 2019 17:00
Окончание:
11 декабря, 2019 18:00
Категории мероприятий:
,
Мероприятия
, ,

Место проведения

Жовтень
вул. Костянтинівська, 26 Київ, Украина