Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Персональна виставка постачальника щастя №1 Євгенії Гапчинської

5 апреля, 2014 @ 08:00 - 8 апреля, 2014 @ 14:00

Євгенія Гапчинська – відомий художник, картини якого притягують своїм теплом і викликають бажання дивитися на них годинами. Роботи Гапчинської складно сплутати з іншими – маленькі смішні чи то діти, чи то ангели позують у гарних вбраннях. Ці зворушливі, наївні і душевні персонажі нагадують про дитинство, любов і добро. За створюваний настрій у своїх картинах Євгенію називають «постачальником щастя». Художниця стверджує, що в її картинах немає ніякої супер ідеї або послання до всього людства: «Я просто малюю те, що мені хочеться» — розповідає Гапчинська, — і це прекрасно!

Директор галерей Якова Гретера та «Мануфактура» Леонора Янко говорить: «На сьогоднішній день в Україні мені дуже хочеться підтримати наш народ і дати джерело для натхнення та енергії і дійсно наповнити всіх щастям». Виставки Євгенії Гапчинської проходили в Україні, Росії, Франції, Бельгії, Англії, Нідерландах та інших країнах. Роботи художниці зберігаються в колекціях відомих людей, зокрема, співака Лучано Паваротті, футболіста Андрія Шевченка, кінорежисера Микити Михалкова, співачок Софії Ротару і ЛаймиВайкуле, музиканта Володимира Співакова, актора Олега Янковського, телеведучих Тіни Канделакі та Андрія Малахова. Вона є однією з найдорожчих художниць України, її картини завжди актуальні для колекціонерів і любителів сучасного мистецтва. Гапчинська виявилася настільки популярною, що її манеру живопису навіть підробляють і в Україні, і за кордоном — у Росії, Угорщині, Польщі. Її роботи висять у президентів багатьох країн, відомих людей і політиків. Мати хоча б одну картину з її казкової серії – це вже престиж. Елітні магазини обирають картини Гапчинської для оформлення свого інтер’єру, адже вони не лише заряджають позитивом, а й притягують неймовірну удачу.

«Дитяча» манера художниці спочатку дивує, а потім підкорює. Тут все одночасно нагадує і казку, і реальність,але ту реальність, де будь-яка буденна подія перетворюється на свято. Може, тому, що в душі самої художниці відсутні чорні думки і багатогодинні пошуки «сенсу життя»? І її герої навряд чи стали б ламати над цим голову. Вони не шукають сенс, вони просто живуть.

Роботи художниці наповнені первозданним позитивом, який гарантовано піднімає настрій кожній людині!

Додаткову інформацію можна отримати за тел .: +38 050 42 42 888, (044) 200-9747.

Начало:
5 апреля, 2014 08:00
Окончание:
8 апреля, 2014 14:00
Категория мероприятия:

Место проведения

Мануфактура Outlet Village
Новообуховское шосе, 2 с. Ходосеевка,
Карта Google