Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Персональна виставка українського художника Олесі Джураєвої

Октябрь 19, 2016 | уточняйте

19 жовтня 2016 р. у Галереї сучасного мистецтва «Триптих АРТ» відбудеться персональна виставка українського художника Олесі Джураєвої.

Цікавим фактом для знавців сучасного мистецтва є те, що за останні 2 роки роботи Олесі Джураєвої  виставлялися в найвідоміших галереях світу.

Автор працює в техніках: гравюри на картоні, ліногравюри, кольорової гравюри та офорту.

На персональній виставці «Там, де я»  будуть представлені роботи, створені автором за останні 4 роки. До експозиції увійдуть роботи виконані  у техніці ліногравюри.

У представлених на виставці роботах автор зосереджує увагу глядача на міському пейзажі, занурює шанувальників мистецтва у сферу сучасного міста, в якому одночасно поєднується архітектура, ритм мегаполісу із усіма йому сучасними притаманними ознаками. Зображені речі, які людина бачить у повсякденності, але, в силу ритму міського життя, не приділяє особливої уваги тому, що обертається навколо неї.

Міські пейзажі за задумом Олеся Джураєвої  ототожнюють самостійні п’єси,  що зіграні самим містом за допомогою шуму, схоплені і записані в графіку. Ці ж роботи, розібрані на частини, складають арсенал нот, окремих звуків, з яких художник пізніше збирає свої панно, граючи з візуально-звуковим матеріалом для створення художніх імпровізацій на задану тему.

 

Дата
Октябрь 19, 2016
Стоимость:
уточняйте
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Галерея сучасного мистецтва «Триптих АРТ»
вул. Десятинна, 13 Київ, Украина
Карта Google