Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Почути кожну: Storytelling для жінок

Декабрь 5, 2015 @ 15:00 - 19:00 | 150-200 грн.

В рамках інформаційного марафону «16 днів проти насильства над жінками» ми вирішили зробити для жінок шось більше, ніж просто нафарбувати губи червоною помадою. Ми хочемо надати кожній жінці голос. Допомогти кожній жінці відчути впевненість у собі та повагу до власного життєвого досвіду. Навчити її бути уважною слухачкою та впевненою та переконливою оповідачкою. Тому що усі особисті історії важливі і кожна жінка може навчитись розповідати їх краще.

Під час вступного 4 годинного тренінгу учасниці не лише навчаться техніці активного слухання та ефективного розказування особистих історій, а й отримають можливість у атмосфері поваги і безпеки знайти у собі ту історію (або історії) яка розкаже про вас найважливіше.

Метод Сторітеллінга дає можливість кожному / кожній знайти історії зі свого життя, за допомогою яких можна налагодити міцний і ефективний зв’язок зі своєю аудиторією. За допомогою історій ми впливаємо на позитивні зміни у сфері громадянського активізму та захисту прав людини, в сфері бізнесу та маркетингу, а також у сфері особистого розвитку і лідерства.

Тренеркою буде Анастасія Безверха, яка вже 5 років проводить тренінги з особистих історій по методу групи Narativ для різних категорій уразливих груп (жінок секс-бізнесу, пацієнтських груп, споживачів наркотиків, ЛГБТКІ спільноти, ромів та ін) в Україні, Грузії, Молдові, Румунії, Киргизії та інших країнах. Група Narativ базується у Нью-Йорку та Лондоні та має на меті створити глобальну мережу активістів та активісток, які зможуть добиватись забезпечення прав людини через ефективну комунікацію особистих історій.

Оскільки ЩИРО ШКОЛА — це благодійний проект, усі кошти з якого передаються на діяльність ГО «Студена», то курс зі сторітеллінгу не буде винятком. Усі кошти, отримані від слухачів тренінгу, будуть передані на реалізацію проектів, що захищають права жінок ГО «Студена»:

Реєстрація: http://goo.gl/forms/Wu6n8YWj9U

УВАГА! Участь для тимчасових переселенців та жінок-військовослужбовців БЕЗКОШТОВНА.

Дякуємо і до зустрічі!

Дата
Декабрь 5, 2015
Время:
15:00 - 19:00
Стоимость:
150-200 грн.
Категория мероприятия:

Место проведения

Щиро Школа
ул. Жилянская, 39
Карта Google
Вебсайт:
facebook.com/%D0%A9%D0%98%D0%A0%D0%9E-%D0%A8%D0%9A%D0%9E%D0%9B%D0%90-1475948002711860