Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Почути. Зрозуміти. Довіряти. Проблеми комунікації між дорослим та дитиною

9 февраля, 2017 @ 16:30 - 20:00 | 350 грн

МАЙСТЕР-КЛАС IWonder, 9 лютого

Ви говорите з дитиною і наче все ясно та зрозуміло, про все вдається домовитись. Та проходить час і знову доводиться повертатись до тих самих питань — неначе розмови взагалі не було. Знайома ситуація? То чому так відбувається – дитина Вас не чує, не слухає, чи не розуміє?

Насправді, причин може бути безліч. Дитина просто не чує, її увага в цей момент сфокусована на іншому, а ми не звикли взагалі зважати на внутрішній стан та готовність іншого до розмови (навіть не обов’язково дитини) і трактуємо неготовність до спілкування як неповагу. Або дитина не розуміє, чого саме Ви від неї хочете та очікуєте, а головне – навіщо це їй. По-третє, причина може бути в недовірі – дитина просто не пускає вас у власний ментальний простір, й таким чином підсвідомо блокує комунікацію.

Що із цим робити та як коректно будувати комунікацію, аби обидва – дорослий та дитина почули один одного та дійшли згоди? Про особливості спілкування з дітьми, нюанси сприйняття ними інформації та комунікації, а також про біологію уваги та бажань, вроджену потребу досліджувати світ, особистий простір дитини та владу батьків. Все це будемо обговорювати в IWonder під час інтерактивної дискусії 9 лютого о 18:30.

Спікер: Петро Чорноморець.

Співавтор проекту та лідер наукового напрямку IWonder, ведучий курсів «Управління собою» та «Заземлена біологія». Запрошений викладач Києво-Могилянської бізнес школи. Кандидат біологічних наук, має багаторічний досвід розробки та викладання іноваційних авторських програм та організації навчального процесу (Новопечерська школа, Весела наука, Красноярська літня школа, Всеукраїнська заочна біологічна школа та ін).

Реєстрація.

Вартість участі: 350 грн.

Місце проведення: Києво-Могилянська бізнес-школа, вул. Волоська, 8/5, 4 поверх.

З будь-яких питань звертайтеся до Олени Куделі: 044-490-66-35, 063-564-82-11, [email protected]

Дата
9 февраля, 2017
Время:
16:30 - 20:00
Стоимость:
350 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Києво-Могилянська бізнес-школа
вул. Волоська, 8/5 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

IWonder
Телефон:
063-564-82-11
Email: