Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Прем’єра балету з елементами хіп-хопу «Переміщення/Motion»

9 февраля, 2017 @ 17:00 - 10 февраля, 2017 @ 19:00 | 30 - 250 грн

9 та 10 лютого о 19.00 у Київському національному академічному театрі оперети відбудеться прем’єра  франко-українського балету з елементами хіп-хопу «Переміщення/Motion» у постановці французького хореографа Браїма Бушелагема.

На запрошення Французького інституту в Україні, Браїм Бушелагем неодноразово відвідував Україну: спочатку  з виставами, як танцюрист,  пізніше — як хореограф-постановник. Захоплений професійністю і самовіддачею українських танцюристів, французький хореограф запропонував 12 українським танцівникам хіп-хопу перейти від спорту до мистецтва, від сольних виступів на міжнародних хіп-хоп чемпіонатах до створення мистецького проекту «Сучасний балет із елементами хіп-хопу «Переміщення / Motion».

Сучасний балет  «Переміщення» — це нагода зазирнути у мистецьке майбутнє вуличних танцівників, спроба зацікавити публіку тим, чим вони живуть насправді, завдяки чому вони вже визнані у всьому світі та запропонувати українському глядачеві по-новому поглянути на цей вид мистецтва з великої сцени.

Виставу  першими побачать українці на сцені Національної оперети України, а потім Франція та інші країни Європи.

Проект відбудеться за підтримки Єврорегіональної метрополії м. Ліль (MEL)  та Французького інституту м. Париж, м. Рубе, регіону О-де-Франс  та Департаменту культури Нор-Па-де-Кале Пакарді.

Партнер проекту: Центр культури і мистецтв Міністерства внутрішніх справ України.

Купити квитки можна тут.

Начало:
9 февраля, 2017 17:00
Окончание:
10 февраля, 2017 19:00
Стоимость:
30 - 250 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Національна оперета України
вул. Велика Васильківська, 53/3 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Національна оперета України