Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Прем’єра документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/ла бути жертвою»

23 декабря, 2019 @ 15:00 - 17:00

23 грудня о 17:00 запрошуємо вас у Veteran Hub на прем’єру документальних анімаційних роликів «Кібербулінг. Як я перестав/ла бути жертвою». Анімація заснована на реальних історіях дітей, які змогли захиститися від кібербулінгу.

Влітку Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA спільно з Інститутом соціальної та політичної психології НАПН та Громадською спілкою «УАнімА» в межах Кампанії проти кібербулінгу провів Всеукраїнський конкурс для дітей і зібрав історії про те, як їм вдалося впоратися із цькуванням у мережі.

Далі Docudays UA та «УАнімА» оголосили конкурс проєктів документальної анімації для режисерів. Автори кращих сценаріїв, в основу яких лягли невигадані історії переможців дитячого конкурсу, створили те, чого в Україні ще не бачили, – документальну анімацію про кібербулінг.

Директорка правозахисного департаменту Docudays UA Ксенія Шиманська: «Ми представимо перші українські антикібербулінгові мультфільми. Їх можна буде переглянути разом з дитиною вдома й поговорити про безпеку в онлайні. Ми також хочемо, щоб це був інструмент для розмови зі школярами про те, як подолати цькування в мережі».

На прем’єру завітають автори роликів: художниця-аніматорка Діана Денис, режисер Денис Сполітак та команда митців – художниця, сценографка Тереза Яковина і фільммейкер Юрій Юдін.

А також діти, чиї історії лягли в основу анімаційних роликів)))

До складу журі Всеукраїнського конкурсу проєктів документальних анімаційних роликів входили:
Роман Бондарчук – кінорежисер, лауреат Шевченківської премії 2019 року, арт-директор кінофестивалю «Docudays UA»;
Любов Найдьонова – заступниця директора Інституту соціальної та політичної психології НАПН України, докторка психологічних наук, професорка, Президентка Асоціації медіапсихологів та медіапедагогів України;
Олена Голубєва – продюсерка, директорка студії «Червоний собака».

Вхід на подію вільний, але для того, щоб ми змогли забезпечити Вам комфортне місце, зареєструйтеся, будь ласка: https://bit.ly/2RXwk9i

Дата
23 декабря, 2019
Время:
15:00 - 17:00
Категории мероприятий:
,
Мероприятия
, , , , ,

Место проведения

Veteran Hub
вул. Юрія Іллєнка, 42 Киев,