Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Презентація арт-проекту Соні Атлантової «Миші»

27 апреля, 2017 @ 14:00 - 16:00 | бесплатно

Видавництво «Фонтан казок» і Національний музей літератури України запрошують вас на презентацію арт-проекту Соні Атлантової «Миші», що відбудеться 27 квітня 2017 року о 17:00 у приміщенні музею за адресою: м.Київ, вул.Б.Хмельницького, 11, метро Театральна. Вхід вільний.

Літературно-мистецький проект «Миші» — це ілюстрована казка-шкряботушка «Миші» Соні Атлантової і експозиція арт-об’єктів авторства одного з персонажів казки — мишки Мусія.

Арт-проект є спробою відобразити прихований світ мишачого життя, розкрити потаємні глибини світогляду мишей, нюанси їхньої психології, а також ознайомити з їхнім побутом і фольклором. Арт-проект не претендує на наукову об’єктивність і повноту, однак є серйозною спробою привернути увагу до неоднозначного і творчого народу українських мишей, презентувати творчість одного з провідних сучасних актуальних мишачих художників.

Осмислення буття мишей відбувається не лише засобами літератури і книжкової графіки, але й живопису та інсталяції. Традиційне мистецтво поєднується з актуальним. Важливо, що у цьому проекті має місце не лише синтез кількох видів мистецтв, але також поєднання двох точок зору – зверху (людського) та знизу (мишачого).

Проект є результатом творчої співпраці автора літературного твору, художника-ілюстратора книжки, та одного з її персонажів.

Арт-проект «Миші» експонуватиметься у Національному музеї літератури України з 27 квітня до 20 травня. Вхід на виставку — за квитком до музею.

Дата
27 апреля, 2017
Время:
14:00 - 16:00
Стоимость:
бесплатно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Национальный музей литератури Украины
ул.Б.Хмельницкого, 11 Киев, Украина
Карта Google

Организатор

Фонтан сказок
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/1894955800774842/