Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Презентація книги «Crack the funding code»

8 ноября, 2019 @ 16:00 - 17:30

Запорукою успішної кампанії по збору коштів є розуміння того, чого хочуть інвестори. Але як?

Джуді Роберт надає дорожню карту у своїй книзі — Crack The Funding Code: How Investors думають і що їм потрібно почути, щоб фінансувати ваш стартап.

Книга була перекладена українською мовою за підтримки Дениса Краснікова, віце-президента Української ліги промисловців та підприємців.

You must package your business to make it easy for the funders to say yes,” writes Robinett.During this event the Ukrainian translation by Samit-Book of Judy’s book «Зламай код інвестора» will be presented.

Хочете дізнатися більше?

У вас є фантастична можливість не лише придбати книгу, щойно перекладену українською мовою, підписати її, а й поговорити з самим автором! Ви готові до дискусії?

Про автора:

Джуді Роберт — керівник бізнес-думки, засновник та президент JRobinett Enterprises

У своєму більш ніж 30-річному досвіді як підприємця та корпоративного лідера, Робінетт обіймав посаду генерального директора як державних, так і приватних компаній та на керівних посадах у компанії Fortune 500. Робінетт виголосив понад 400 виступів у всьому світі для аудиторій у Deutsche Bank-London, MIT, BIO-Europe, ActionCoach-Сан-Паулу, Бразилія (2019), CalPoly, AT&T, Westinghouse та Міністерстві енергетики.

Модератор: Ольга Афанасьєва, виконавчий директор UVCA — Української асоціації венчурного капіталу та приватного капіталу

Організатори: Саміт-Книга, UVCA — Українська асоціація венчурного капіталу та приватного капіталу, iHUB

Коли: 8 листопада, 18:00

Де: iHUB, вул. Хрещатик, 10

Придбати квитки можна тут

Дата
8 ноября, 2019
Время:
16:00 - 17:30
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

IHub Kyiv
Крещатик, 10 Киев, Украина