Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Презентація нової книжки письменниці Олени Андрейчикової «Тени в профиль»

12 апреля, 2019 @ 15:00 - 18:00 | безкоштовно

У п’ятницю, 12 квітня, в Києві відбудеться презентація нової книжки письменниці Олени Андрейчикової «Тени в профиль», яка побачила світ у видавництві Meridian Czernowitz.

  • Захід відбудеться в ONE LOVE Coffee (вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2, PinchukArtCentre, 6 поверх).
  • Модератор: поет Андрій Пермяков.
  • Початок о 19:00.
  • Вхід вільний. Реєстрація

Під час події ви зможете дізнатися більше про історію створення роману, поспілкуватися з авторкою та підписати книжку.

Роман «Тени в профиль» заснований на реальних подіях. Найважливішим для кожного персонажа цього твору, незалежно від статі, національності й віросповідання, є питання свободи вибору. Особливо це стосується жінки та її права не почуватися тінню в суспільстві. У романі є все: екзотична країна, стосунки між статями, сюжетна напруга, а найголовніше – яскравий голос авторки, яким вона розповідає відразу дві історії – шукача пригод Стаса та його коханої Джани, а також ліричної героїні з України.
Книжка вийшла російською, а згодом буде й українською мовами.

Довідка.
Олена Андрейчикова – письменниця, перекладачка, журналістка. Мешкає в Києві. Перша збірка оповідань «Женщины как женщины» була опублікована в 2015 році. Уже незабаром вона стала однією з десяти кращих в Україні за версією книжкових магазинів «Буква» та «Книжковий супермаркет». Спектакль «Театру Вух» із п’єсою «Чужі» за однойменним оповіданням письменниці гастролює Україною та збирає аншлаги. Друга книга «Таємне понеділкування» і третя «Акулы тоже занимаются любовью» були опубліковані в 2017 році.

Дата
12 апреля, 2019
Время:
15:00 - 18:00
Стоимость:
безкоштовно

Место проведения

ONE LOVE Coffee, PinchukArtCentre, 6 поверх
вул. Велика Васильківська/Басейна, 1/3-2 Київ, Украина