Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Презентація повісті Сергія Товстенка «Пташка Пін на прізвисько Гвін»

27 октября, 2018 @ 09:00 - 10:30 | Безкоштовно

Книгарня «Є» та видавництво «Фонтан казок» запрошують на презентацію повісті Сергія Товстенка «Пташка Пін на прізвисько Гвін».

Про що книжка

Пінгвіненя Пін на прізвисько Гвін і його друг тюленя Тюкало — неабиякі вигадники й добрі розбишаки, які постійно втрапляють у цікавущі пригоди й при цьому винаходять чимало корисних речей для всього Пінгвінячого містечка.
Повість-казка Сергія Товстенка «Пташка Пін на прі­звисько Гвін» — переможець конкурсу «Напишіть про мене книжку!» в номінації «Добрі пригоди».

Поет, учасник журі конкурсу «Напишіть про мене книжку!» Юрій Бедрик про цю книжку: «Страшенно смішний, дуже доброзичливий твір. Чарівний головний персонаж (такий винахідливий і хоробрий, що юному читачеві, хоч то й пінгвін, явно закортить бути на нього схожим). Не менш виразний друг Піна, юний тюлень Тюкало (Тюкало, бо тюкає, а тюкає, бо тюлень). У чомусь ці двоє — протилежні характери, тож вони вдало доповнюють один одного».

Хто автор

Сергій Товстенко працював журналістом на радіо і телебаченні, але вирішив, що писати книжки для дітей веселіше й цікавіше. І написав веселу пінгвінячу повість, з якою одразу переміг у конкурсі і став дитячим письменником.

Бував у різних країнах, однак до Антарктиди поки що не дістався. Та сподівається колись там побувати і особисто зустрітися з пінгвінами.

Дата
27 октября, 2018
Время:
09:00 - 10:30
Стоимость:
Безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Книгарня "Є"
ул. Лысенко, 3 Киев, Украина

Организатор

Фонтан сказок
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/1894955800774842/