Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Презентація путівника KyivByLocals

13 декабря, 2018 @ 17:00 - 19:00 | Безкоштовно

KyivByLocals — це зручний та сучасний англомовний гід українською столицею, створений киянами. Ідея проекту належить чотирьом киянкам — Аліні Руді, Ніні Горбачовій, Зої Литвин та Ользі Бесхмельнициній.

Паралельно зі створенням гіда командою проекту був оголошений конкурс фотографій у соціальній мережі Instagram, участь у якому взяли більше 10 000 фотографій. Найкращі світлини не тільки увійшли у путівник, але й будуть виставлені в експозиції під час презентації.

«Для нас важливо показати Київ таким, яким ми бачимо його кожного дня. Коли запізнюємось на роботу й забігаємо за кавою в улюблену кав’ярню, де завжди затишно, чи коли святкуємо дні народження наши рідних з найкрутішим у світі тортом, чи просто гуляємо з друзями улюбленими вулочками. Нам хотілось поділитись не просто “адресами”, а саме емоціями, щоб кожен з гостей столиці привіз додому справжні автентичні враження. І ми раді, що наша ідея об’єднала стільки людей, які люблять та розвивають Київ!» — відзначають авторки проекту KyivByLocals.

У створенні путівника приймали участь: Віталій Клічко, Ольга Навроцька, Катя Тейлор, Сабіна Мусіна, Андрій Сусленко, Слава Балбек, Ярослав Ажнюк та інші.

Дата
13 декабря, 2018
Время:
17:00 - 19:00
Стоимость:
Безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

ЦУМ
ул. Крещатик, 38 Киев, Украина