Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Презентація серії книжок Оскара Бреніф’є «Мистецтво мислити»

2 июня, 2018 @ 12:00 - 13:00

На початку червня в Україну завітає відомий французький філософ-практик Оскар Бреніф’є. На Книжковому Арсеналі він презентує свою серію для дітей і підлітків «Мистецтво мислити». Книжки «Хто я?» та «Що добре, а що погано?» з цієї серії —перші українські переклади філософа, книжки якого перекладені вже 27 мовами світу. Видавці Бреніф’є в Україні — видавництва «Маміно» та «Дух і літера».

Зустрітися та поспілкуватися з філософом можна буде на презентації 2 червня о 15:00 у межах Книжкового Арсеналу (вул. Лаврська, 10 — 12).

Також Оскар Бреніф’є проведе в Києві низку семінарів для батьків і дітей.

Детальніше про семінари: maibutni.com.ua

Довідка

Оскар Бреніф’є — експерт ЮНЕСКО, директор Паризького інституту практичної філософії, автор книжок для дітей, революціонер у галузі освіти. Він пропонує батькам не давати дітям готові відповіді, а змалечку розвивати здатність думати, аналізувати та знаходити відповіді самостійно — через запитання. Сам Оскар про свої книжки каже так: «Роздуми та запитання можуть неабияк допомогти в житті. Кожна людина точно знає, що вона чогось хоче. Але не має чіткого уявлення, ЧОГО САМЕ і ЧОМУ вона хоче. Через це — страждання, розчарування, біль. Адже часто люди намагаються досягти того, чого насправді не прагнуть. Своїми книжками я допомагаю їм прояснити думки і визначитися, чого ж саме вони бажають».

Дата
2 июня, 2018
Время:
12:00 - 13:00
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Мистецький Арсенал
вул. Лаврська, 10 - 12 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Видавництво Маміно