Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Проект Impersonation Алли Жмайло і Віри Бланш

7 марта, 2018 @ 09:00 - 17 марта, 2018 @ 18:00

Опции мероприятия

Із 6 до 17 березня в просторі Щербенко Арт Центра триватиме виставка «IMPERSONATION» — колаборація двох українських художниць Алли Жмайло (колекція прикрас) та Віри Бланш (фотографія). Єдину інсталяцію складатимуть 20 унікальних виробів з бурштину, металу, гуми художниці-дизайнерки Алли Жмайло та роботи фото-художниці Віри Бланш. Проект покаже нове художнє прочитання українського бурштину та пошук сучасних форм його перетворення.

Спільно з брендом VRODA Amber Jewerly дизайнер аксесуарів та прикрас Алла Жмайло створила першу в Україні арт-колекцію із бурштину «IMPERSONATION». Колекцію аксесуарів довершує композиція з намиста та кибалки (українського традиційного головного убору), виконана зі сколів і слайсів бурштину в унікальній авторській техніці.

У прочитанні Віри Бланш цей образ, поряд із вивченням архетипів, набуває актуального соціального звучання: «Розсічена чорна земля виявляє нам жовтий дорогоцінний камінь у своїй величі на тлі мотивів молитви, сили». У її фотографіях прикраси вписані в атмосферу дотику до вічності: бурштин наче береже в собі таємницю, а час у ньому застигає.

«IMPERSONATION» (ПЕРЕТВОРЕННЯ) — це ключова властивість бурштину. Проект покаже усім відомий камінь з іншого боку, повертаючи його з минулого у теперішнє разом із новим сенсом. Назва колекції покликана передати низку перетворень, що несе в собі український бурштин, незвичні властивості котрого покладені в основу колекції. В «майстерні» природи смола перетворюється на застиглий зливок, а в майстерні художника — на витвір мистецтва. Відвідувачі виставки отримають можливість стати свідками нового перетворення — ідеї в образ.

Виставка триватиме з 6 до 17 березня 2018 року в Щербенко Арт Центрі, за адресою Київ, вул. Михайлівська, 22в.

Час роботи: Вт — Сб
11:00 — 20:00

Начало:
7 марта, 2018 09:00
Окончание:
17 марта, 2018 18:00
Категория мероприятия:
Мероприятия

Место проведения

pin Shcherbenko Art Centre
ул. Михайловская, 22-в Київ, Украина
Карта Google

Организатор

VRODA