Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

«ПрофМісто» – денний літній профорієнтаційний табір для учнів 8-11 класів

3 июня, 2017 @ 07:00 - 6 июля, 2017 @ 14:00 | 500 грн/тиждень

З червня у Києві працюватиме профорієнтаційний табір «ПрофМісто»

З червня знову стартує «ПрофМісто» – денний літній профорієнтаційний табір для учнів 8-11 класів.

Кожен тиждень у таборі присвячений певній галузі: підприємництву, маркетингу, журналістиці, PR, технологіям, дизайну й архітектурі. Умовний тиждень у таборі – це 3 дні спілкування з професіоналами та роботи над власними проектами. Програма табору включає у себе профорієнтаційні тренінги, майстер-класи з практиками, екскурсії в компанії та розробку власних проектів. І, звичайно, доповнюється тімбілдингом і цікавими активностями.

Програма заходів на червень така:

1-й тиждень – профорієнтація
6-8 червня
Усі 3 дні будемо шукати себе, вчитися працювати у команді і створювати власні проекти. Протестуємось у Миколи Нестеренко – фахівця у галузі профорієнтації. Потім разом з Андрієм Трутенко – психологом і коучем – спробуємо зрозуміти, чого хочемо власне ми і що очікують від нас оточуючі. Бажану професію необхідно протестувати на актуальність. Тому разом з HR-експертами rabota.ua ознайомимось із станом ринку праці. Навчимось розподіляти обов’язки і працювати в команді з допомогою Наталії Дзюби – коуча і засновника центру «Life&Business». І це ще не все 🙂

2-й тиждень – підприємництво і маркетинг
13-15 червня
Наступного тижня познайомимось із підприємцями і маркетологами. Попрацюємо над власним бізнес-планом і маркетинговою стратегією. Отримаємо поради щодо заснування бізнесу, створення «сильних» брендів, ведення бізнесу в сучасних умовах. І взагалі, спробуємо зрозуміти, чи для нас це – підприємництво.

3-й тиждень – журналістика і PR
20-22 червня
3-й тиждень табору «ПрофМісто» присвятимо борцям за справедливість – журналістам. Дізнаємось: як працюють журналісти у цифрову добу; базові принципи створення журналістських матеріалів; як отримати професійні навички.
Журналісти дуже тісно співпрацюють із PR-менеджерами. Останні можуть представляти прес-служби великих компаній, державних органів чи різних організацій. Як «екологічно» співпрацювати обом сторонам: журналістам – неупереджено розповідати про новини організацій, а піарникам – знати, який матеріал залюбки поширять журналісти? Про все це – на третьому тижні табору «ПрофМісто».

4-й тиждень – технології
27-29 червня
Останній тиждень червня присвятимо технологіям. Поглибимо свої знання у галузях, актуальність яких зросте в наступні 5-7 років: 3Д-друк, робототехніка, інтернет речей тощо. Зробимо це в форматі інтерактивних лекцій і практичних майстер-класів, де познайомимося з професіоналами і спробуємо зробити щось своїми руками. Від нас – допомога в реалізації ідей. Від вас – купа інноваційних задумів і бажання винаходити.

5-й тиждень – дизайн і архітектура
4-6 липня
П’ятий тиждень табору присвятимо веб-дизайну, архітектурі, дизайну інтер’єру й одягу. Професіонали допоможуть зрозуміти теорію, поділяться порадами і дадуть практичні завдання. Кожен день присвятимо окремій сфері: спочатку зануримося в тонкощі веб-дизайну, а на другий день зрозуміємо, як проектуються будинки і створюється ландшафтний дизайн. На завершення дізнаємося, як вдосконалюють інтер’єр приміщення і розробляють унікальну одяг.

Реєстрація на перші тижні вже відкрита

Години роботи табору: 10:00-17:00.
Дні роботи – вівторок, середа, четвер.

Вартість участі – 500 грн/тиждень. У вартість включені обіди, кава-брейки, роздаткові та витратні матеріали.

Локація – вул. Б. Хмельницького, 51-Б (5-й поверх).

Організатор – Київський молодіжний центр.

Начало:
3 июня, 2017 07:00
Окончание:
6 июля, 2017 14:00
Стоимость:
500 грн/тиждень
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Київський молодіжний центр
вул. Б. Хмельницького, 51-Б Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Київський молодіжний центр