Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Різдвяний концерт талантів «З’єднані мовою музики»

19 декабря, 2017 @ 17:00 - 20:00 | 80 грн

В конфліктні часи особливо важливо говорити однією мовою. Саме такою мирною мовою музики обдаровані українськи діти спілкуються в різних містах України, на окупованих територіях нашої держави, а також закордоном. Своїм талантом маленьки «культурні дипломати» доводять світові, що Україна — єдина, що наша країна — невід’ємна частина європейського культурного простору, що не знаючи досконало іноземної мови, можна спілкуватися мовою справжніх цінностей: щирості, поваги, відповідальності і…. звичайно ж музики.

Вже традиційно, 19 грудня, в День Святого Миколая запрошуємо на Різдвяний концерт обдарованих дітей громадської організації «Відповідальне майбутнє / Responsible Future».

За останні три роки діти Responsible Future виступили з концертами у понад 30 містах світу, серед яких Париж, Брюсель, Стокгольм, Нью-Йорк, Вашингтон та багато інших міст.

Для деяких юних талантів з маленьких віддалених від центру країни містечок такий виступ в Києві буде першим — бо вони переможці Всеукраїнського конкурсу пам’яті Чайковського і вперше виступатимуть у супроводі камерного оркестру на одній сцені з відомими українськими музикантами-солістами.

В цей святий для дітей день, давайте зробимо подарунок не тільки рідним і близьким малечам, давайте віддячимо і поопладуємо тим, хто виборює мир для України своїми маленькими пальчиками мовою музики.

В концерті прозвучать «Пори року» Вівальді, а також твори Баха, Паганіні, Крейслера, Чайковського.

Білети можна придбати в Майстер-класі, або на вході безпосередньо перед концертом.

Дата
19 декабря, 2017
Время:
17:00 - 20:00
Стоимость:
80 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Дім Майстер Клас
Богдана Хмельницького, 57Б Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Responsible Future