Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Science&Wine лекція «Інтелект: як це працює з погляду науки»

31 июля, 2019 @ 16:00

31 липня о 19:00 в арт-центрі Closer відбудеться третя подія з серії Science&Wine від проекту про науку та інновації INSCIENCE — «Інтелект: як це працює з погляду науки». 

Нейробіолог Сергій Данилов та психологиня Каріне Малишева проведуть лекцію та подискутують про інтелект. Модератором виступить співзасновник Kyiv Academy of Media Arts Сергій Вовк.

«У розумній людині мають поєднуватися три компоненти: вроджений талант, постійні тренування й відкритість новому досвіду. Хороші новини — всі три параметри ми можемо виміряти різними психологічними тестами, — заявляє нейропсихологиня Каріне Малишева. — Вроджені здібності вимірюють звичайні IQ-тести. Тренованість або освіченість — академічні тести, які так не люблять випускники. Гнучкість розуму — тести особистості, приміром “Велика п’ятірка”. Тобто портрет умовного генія буде таким: непогані здібності, безліч помилок за плечима й відкритість досвіду».

«Загальний рівень інтелекту вимірюється певними тестами. Вони нормовані відносно віку. Не має сенсу вимірювати інтелект дорослої людини тестами для дитини. І навпаки, — додає нейрофізіолог Сергій Данилов. — Виходячи із самої природи цього вимірювання й того, що генетично інтелект детермінований (тобто різний для кожної окремої людини) — IQ має тенденцію залишатися відносно стабільним протягом усього життя».

Детальніше про подію.

Квитки за посиланням.

Про проект:

INSCIENCE — це незалежний проект про науку та інновації. Ми популяризуємо науку та поєднуємо її з бізнесом. Science&Wine — серія неформальних подій з вченими у дружній атмосфері. Події відбуваються в партнерстві з арт-простором Сloser — креативним кластером, що об’єднує клуб, лекторій, галереї, кафе та концепт-крамниці.

Спікери:

Сергій Данилов —  фахівець з нейробіології, фізіології, біології поведінки та еволюційної психології. Захистив кандидатську дисертацію та викладав у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка. Його наукові інтереси лежать у галузі айтрекінгу та асиметрії мозку. Співзасновник компанії Beehiveor Academy та R&D Labs, автор лекцій та курсу з нейромаркетингу й застосування нейротехнологій в бізнесі.

Каріне Малишева — нейропсихологиня-практик, психотерапевтка та доцентка Київського національного університета імені Тараса Шевченка. Співзасновниця та лекторка проєкту Neurocracy, розробниця курсів з психогенетики, психофармакології, нейроестетики та інших дисциплін.

Дата
31 июля, 2019
Время:
16:00
Категория мероприятия:
Мероприятия

Место проведения

Клуб Closer
ул. Нижнеюрковская, 31 Киев,