Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

ШАРЛОТТА: Трикольорова Вистава з Музикою

25 июня, 2019 @ 16:00 - 18:00 | 200-700 грн

Опции мероприятия

У 2018 році зацікавленість у Шарлотті Саломон спалахнула на головних шпальтах: New York Times, The New Yorker, The Economist. Видавництва Taschen та Duckworth Overlook опублікували англійський переклад французького роману “Шарлотта” та критичний аналіз “Шарлотта Саломон і театр пам’яті”. В Єврейському історичному музеї в Амстердамі була проведена ретроспективна виставка творів під назвою «Життя або театр?».

ШАРЛОТТА базується на житті та мистецтві Шарлотти Саломон, єврейської художниці, яка виросла у Берліні під час встановлення нацизму, і під тінню сімейної трагедії. Шарлотта Саломон була драматургом без сцени, письменником графічних романів. Вона була молодою жінкою, яка намагалась встановити свій голос та підтвердити своє існування. Вона написала майже 800 картин гуашшю між 1941 і 1942 роками, ховаючись від нацистів на півдні Франції.

Вона переосмислювала своє життя як “Зингшпіль” з діалогом, музичними композиціями та яскравими, живими образами. Перед її депортацією до Аушвіца, у віці 26 років, носячи у своєму лоні дитятко, вона передала картини місцевому лікарю з повідомленням: “Потурбуйся про це … це все моє життя”.

У червні 2017 року, через 100 років після народження Шарлотти Саломон, було відкрито “Зингшпіль” на фестивалі Luminato у Торонто та на всесвітній виставці сценічного дизайну World Stage Design в місті Тайбей. Вистава була дуже своєчасною. Художня відповідь Шарлотти на вигнання та пригнічення, її розуміння цілісності, в той час, як світ навколо неї розпадається, надихає багатьох людей у сьогоденні.

Її історія – це нагадування про те, що механізми демократії не перешкоджає фашизму, а художній вираз витримує тиранію.

ШАРЛОТТА є канадським ініціативним проектом та насправді міжнародною співпрацею. Алон Нашман – художній керівник театральної компанії Theaturtle написав лібрето, яке передає абсурдність, спотикання у підлітковому віці та романтизм, що сформував раннє життя Шарлотти, а також творчість її років у вигнанні.

Чеський композитор Алекс Брезина, який часто співпрацював з Робертом Вілсоном, створив та адаптував музику, необхідну для розповіді про душу.

Режисер-сценарист Памела Говард – Офіцер Ордену Британської імперії, автор книги “Що таке сценографія”, створила середовище, наповнене кольором, формою та світлом, яке відтворює роботи Шарлотти на сцені перед очима глядача.

Мова вистави — англійська з українськими титрами.

Квитки тут

Дата
25 июня, 2019
Время:
16:00 - 18:00
Стоимость:
200-700 грн

Место проведения

Театр на Подоле
Андреевский спуск 20-А киев,