Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

ShevaFest у Каневі

6 июля, 2018 - 8 июля, 2018 | від 100 грн

На цілу добу з 7- 8 липня місто Канів перетвориться на великий культурний майданчик, на якому вируватиме масштабний благодійний фестиваль SHEVAFESТ.

На 5 локаціях 24 години нон-стоп звучатиме сучасна та автентична музика, читатимуть прозу та вірші, демонструватимуть кіно про Шевченка та Канів, відкриються виставки сучасного мистецтва.
Спеціальним гостем головної сцени фестивалю стане легендарний Лірой Торнгілл ex-PRODIGY. Відомий англієць вперше приїжджає до Канева. Все задля благої мети: збору коштів на закінчення будівництва шевченківського культурного центру.

Окрім Ліроя на музичній сцені виступлять відомі музиканти з України та закордону: інтернаціональний бенд TANA, Dj Ivano Collalti (Iталія) Pandorum feat Charm Summers, Dj VovKing відіграють сешн-сети Олег Скрипка (Dj O’Skrypka) та Анатолій Тапольский (Dj Tapolsky).

Але ж музикою фест не обмежиться. На літературному майданчику очікують виступів та автографсесій відомих літераторів та митців Леся Подерв’янського, Івана Малковича, Володимира Цибулька, Олександр Апалькова.

В міському кінотеатрі покажуть мультимедійне шоу Free Shevchenko, та тематичні кінострічки, які організатори ретельно підібрали спеціально для фестивалю з допомогою фахівців Довженко-центру та братів Капранових.
В виставковому комплексі Червоне і Чорне відкриється яскрава виставка Олександра Бабака, яка нещодавно вразила Київ, а на новесенької станції Авто-ріка відбудеться незабутня ніч танцю. І, звичайно, не обійдеться без козаків та автентичної музики, яка гратиме під самісінькою Чернечою горою та параду ретро-машин.

Фестиваль чекатиме відвідувачів 7 липня та триватиме 24 години нон-стоп.

Квитки можна придбати на сайті 

Всі кошти від продажу квитків цього року підуть на добудову шевченківського культурного центру.

Начало:
6 июля, 2018
Окончание:
8 июля, 2018
Стоимость:
від 100 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия

Место проведения

Unnamed Venue
Канів, Украина
Карта Google

Организатор

Ukrainian ID та ShevaFest
Вебсайт:
https://shevafest.com/