Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Щорічний лідерський 10-денний інтенсив з фасилітації та коучингу

22 сентября, 2017 @ 16:00 - 1 октября, 2017 @ 18:00 | 1550 €

22 вересня — 1 жовтня, 2017, у Києві відбудеться щорічний лідерський 10-денний інтенсив з фасилітації та коучингу в стилі глибинної демократії. Ведучі — передові світові консультанти компаній Fortune 100, психологи та фасилітатори конфліктів у гарячих точках, у спільнотах, командах та державних організаціях, сертифіковані дипломанти процесуальної роботи, засновники міжнародного дослідницького центру Інститут Глибинної Демократії, Dr. Макс та Еллен Шупбах разом з командою.

Протягом десяти днів понад сто учасників з усіх континентів світу, а також з різних регіонів Україні зберуться разом для того, щоб навчатися і практикувати навички фасилітації (від слова “facile”, що означає полегшувати життя і стосунки та знаходити природні рішення), владнання конфліктів, коучингу, ведення багатостороннього діалогу між різними сторонами, а також для роботи над особистими проектами, професійним розвитком і самореалізацією.

Раніше щорічні інтенсиви Інституту Глибинної Демократії для лідерів компаній, організацій, спільнот і державних структур проходили в Італії, США, Вірменії, Іспанії та Німеччині. Цього року міжнародна спільнота приїде в Україну, щоб застосувати свої професійні навички для фасилітації актуальних і гарячих тем. Під час інтенсиву відбудуться дві відкриті публічні події:

27 вересня, 2017р. 19:00-21:00

Круглий стіл та дискусія на тему:

«Національна безпека, корупція, міжнародні відносини, економічний розвиток»

29 вересня, 2017р. 19:00-21:00

Громадський відкритий форум на тему:

«Біженці та переселенці: творення нового дому та нової України»

Імена спікерів та місця проведення відкритих подій буде анонсовано додатково на сайті Інституту Глибинної Демократії в Україні.

Вартість участі в інтенсиві: 1550 €.

Особлива ціна для учасників з України: 940 € до 15 червня. Також, наявні різноманітні стипендії. Подати заявку на стипендію можна за електронною адресою: [email protected].

Участь у відкритих публічних подіях: безкоштовна, за попередньою реєстрацією.

Факультет

Dr. Еллен Шупбах, США; Dr. Макс Шупбах, США; Dr. Рут Вейєрман, Швейцарія; Dr. Йозеф Хельблінг, Швейцарія; Анна Габріельська-Басюк, Польща; Dr. Ксенія Кулєшова, Швейцарія та Росія… А також ВИ! Адже на інтенсиві всі ми разом одночасно навчаємо та навчаємось.

Глибинна демократія — це підхід, що спрямовує увагу на усвідомлення голосів і сигналів — як центральних, так і тих, що лишаються у стороні або маргіналізовані. Підхід запрошує і дає місце всьому розмаїттю: як «хорошому», так і «поганому». Цей підхід пропонує новий погляд: конфлікти несуть у собі великий потенціал, в них закладено зерна для майбутнього розвитку людини, команди, організації та суспільства. На відміну від «класичної» моделі демократії, що спирається на правління більшості, глибинна демократія передбачає важливість кожної точки зору, позиції або світогляду. Вона несе ідею, що будь-яка інформація, різноманітні погляди, інтереси, прагнення необхідні, щоб зрозуміти цілісний процес системи.

 

Контакт в Україні: Юлія Філіпповська, Директор Інституту Глибинної Демократії в Україні

[email protected], +380506873182, +38 (044) 389 0782, +38 (050) 331 0782

Начало:
22 сентября, 2017 16:00
Окончание:
1 октября, 2017 18:00
Стоимость:
1550 €
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Организатор

Інститут Глибинної Демократії в Україні
Телефон:
389 0782