Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Шоу гурту ДахаБраха — “DREAMS”

9 сентября, 2017 @ 18:00 - 20:00

Шоу гурту ДахаБраха — “DREAMS” – головна подія ГОГОЛЬFEST 9 вересня.

Ви не тільки почуєте запальних, оригінальних та «експортних» українських музикантів, а ще й зможете приймати участь в карнавальній ході та побачите, як створений вами Ковчег попливе під час цього шоу.

Нова версія «Dreams of the lost road» («Сни покинутих доріг») — це поєднання театру, технологій, відеоарта, лазерного шоу, живої музики, поєднання символів і змістів про життя та смерть. Крім того, вражаюча карнавальна хода ляльок-гігантів заввишки 10 метрів та грандіозного Ковчегу.

Подія відбудеться на ВДНГ о 21:00

До уваги відвідувачів та гостей фестивалю!
Право на безкоштовний вхід на територію фестивалю мають діти до 12 років, пенсіонерита інваліди.
Право безкоштовній прохід на платні заходи програми фестивалю мають діти до 7 років, але без надання окремого місця в залі.
На територію фестивалю забороняється проносити їжу та напої, вогненебезпечні, колючі або ріжучі предмети, наркотичні речовини. Всі заборонені предмети будуть вилучені.
Доступ на фестиваль категорично заборонений особам у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння, ступінь якого організатори визначають на свій розсуд.
Служба безпеки має право перглянути речі відвідувачів фестивалю. У разі відмови організатори вправі відмовити в доступі на територію фестивалю. У разі порушення правил фестивалю організатори мають право вилучити гостя з території фестивалю без права повернення. Як і завжди, побачити більшість програм ГОГОЛЬFEST (окрім платних заходів) можна, придбавши вхідний квиток. Вхідний квиток дає право потрапити на територію фестивалю на один день. До вашої уваги візуальна, літературна, кіно-, фешн-арт, освітня, еко- програми, частина подій театральної, хореографічної, музичної, дитячої програм, фуд-корт, лаундж-зони а також та інші події.
16 ВЕРЕСНЯ У ДЕНЬ ВІДКРИТТЯ вхідний квиток коштує 150 грн (у передпродажу – 120 грн). Ви побачите проект Владислава Троїцького«Шоу В.» (за участі гурту DakhDaughters, Нової опери, цирку, ляльок, віджеїв), візуальну програму під кураторством Євгена Березницького, спецпроект «Скульптурного цеху», відкриття візуального проекту «Мистецтво на продаж» за участі «Хамермани знищують віруси», а також інші програми.
В основні дні фестивалю 17, 18, 23, 24 та 25 вересня вхідний квиток коштує 80 грн.
20, 21, 22 вересня вхідний квиток коштує 25 грн.
УВАГА! ВХІДНИЙ КВИТОК НЕ ДАЄ ПРАВА ПРОХОДУ НА ОКРЕМІ ПЛАТНІ ПОДІЇ ПРОГРАМИ.

Купити квитки 

Дата
9 сентября, 2017
Время:
18:00 - 20:00
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

ВДНГ
пр.Акадесіка Глушкова,1 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

ДахаБраха
Вебсайт:
http://in.gogolfest.org/