Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Спектакль «Жіночі історії: Намисто і Пампушка» Гі де Мопассана

25 февраля, 2017 @ 17:00 - 19:00 | 75 грн

Напередодні Весни Театр «Маскам Рад» представить дві зворушливі жіночі історії — дві вистави «Намисто» та «Пампушка», які створено за блискучими новелами Гі де Мопассана. Гі де Мопассан — талановитий і чарівний, знавець жіночих душ і людських взаємин. Драматургія його сюжетів проста і геніальна водночас. Про кохання й про втрачені ілюзії, про чесність і вірність, про патріотизм і снобізм — про всі найкращі та найгірші людські якості розкажуть вам зимовим вечором чарівні героїні Мопассана.

Гротеск, комедія, мелодрама — все в одному флаконі, при цьому з ніжним чарівним французьким присмаком і з не менш чудовим післясмаком.

Ви зможете в черговий раз переконатися, що справжня класика — це цікаво, гостро, повчально і завжди дуже-дуже актуально. Справжню класику воістину перевірено часом, тому що вона розповідає про неминущі істини. Одне століття змінює інше, але люди залишаються ті ж, їх переповнюють і ними рухають все ті ж почуття та ілюзії.

Оригінальне прочитання, яскраві образи, своєрідний театральний експеримент.

Рекомендується для перегляду дітям від 14 років. До речі, «Пампушка» рекомендовано для позакласного читання за програмою зарубіжної літератури для учнів 10-х класів. Тому чекаємо старшокласників та їх батьків на сімейний перегляд.

25 лютого 2017 о 19.00, Київська Фортеця, вул.Госпітальна, 24а, вхід з бул. Лесі Українки 12-14. Не користуйтесь навігатором!

Дата
25 февраля, 2017
Время:
17:00 - 19:00
Стоимость:
75 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

Київська Фортеця
вул.Госпітальна, 24-а Киев, Украина
Карта Google

Организатор

Театр «Маскам Рад»