Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Свобода від виховання 2. Майстер-клас Діми Зіцера в IWonder

Ноябрь 23, 2016 @ 18:00 - 20:00 | 850 грн

Нам, батькам, буває не просто.  Ми хочемо вберегти дитину від серйозних помилок і від шкоди, якої може завдати світ. Ми боїмося і зрозуміло чому: наркотики, погані люди, інтернет, в якому діти проводять все більше часу і де будь-яку жахливу річ можна знайти в три кліки. Навчання, яким вони не цікавляться. Іноді здається, що вони взагалі нічого не хочуть, а може і не захочуть. Тоді що з ними буде далі? Як вони себе захистять в цьому світі, як забезпечать себе, як побудують здорові стосунки?

В той же час ми прагнемо виростити дитину незалежною, відповідальною та такою, що розуміє, чого хоче в житті, вміє самостійно ставити та досягати цілей. Пошук балансу між цими протилежними речами іноді зводить з розуму. Особливо, коли наші поради зустрічають супротив, а деякі делікатні теми виявляються занадто складними і не ясно як до них підійти.

А дітям… А дітям з нами буває ще важче… Що ми розуміємо в цьому світі, який так стрімко змінюється і в якому вони, схоже, краще орієнтуються? Чому норми, правила і принципи, які для нас важливі, здаються дітям неадекватними? І на що тоді спиратися? Як знайти нові форми взаємодії?

Про ці та інші хвилюючі теми ми говоритимемо з Дімою Зіцером на його майстер-класі від Креативної академії IWonder за підтримки Новопечерської школи, 23 листопада (середа) о 18:00.

Діма Зіцер — очільник школи Апельсин та Інституту неформальної освіти (Санкт-Петербург).

Його публічні виступи — це завжди резонансні та динамічні розмови із аудиторією, які дозволяють по-новому поглянути на дитячо-батьківські відносини. Щоб краще з ним познайомитися, подивіться його виступ на TED. Він приїзджав до IWonder з майстер-класом півроку тому, але важливих питань залишилося ще чимало. Тому ми запросили його ще раз і цього разу ми також говоритимемо про:

  • Гаджети. Майже всі батьки, що приходять до нас переймаються цим питанням. У нашому дитинстві такого не було. Ми грали у дворі, а не на планшеті. Нас лякає, що діти проводять так багато часу за екраном. Що вони там роблять? З Інтернетом та іграми батькам складно змагатися, чи це реально та чи потрібно взагалі?
  • Незручні питання. Як правильно поговорити із дитиною про секс та інші дорослі теми і коли починати такі розмови? І чи взагалі потрібно? А раптом ми такими розмовами лише нашкодимо? Ми і один з одним не дуже вміємо на ці теми розмовляти, а з дітьми тим більше! З іншого боку, діти ж питають. А якщо не питають, то, здається, все одно розмовляти потрібно. Але як?
  • Наркотики. Як не перетворитися на параноїка у світі де у три кліки в телефоні можна знайти та придбати найважчі наркотики та як водночас вберегтись від цього?
  • Відкритий діалог. Як вибудувати дружні стосунки з дитиною? Як не пропустити найцікавіше в її житті через нав’язане нам правило постійно керувати?

А також інші важливі питання.

Реєструйтеся.

З чимось ви погодитесь, а щось вас обурить. Але однозначно ви знайдете інформацію, яка допоможе виростити вільну людину, що мислить, та уникнути багатьох підводних каменів на цьому шляху. Більше інформації.

Подія відбудеться за підтримки Новопечерська школа за адресою: Київ, вул. Драгомирова, 9-Б.

Вартість участі — 850 грн. Реєстрація обов’язкова.

Дата
Ноябрь 23, 2016
Время:
18:00 - 20:00
Стоимость:
850 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Новопечерська школа
вул. Драгомирова, 9-Б Київ, Украина
Карта Google

Организатор

IWonder
Телефон:
063-564-82-11