Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Тату, почитай мені!

Май 31, 2018 @ 13:00 - 14:00 | 30 - 130 грн

Через те, що українські татусі замало часу проводять зі своїми дітьми, потім 80% з них у похилому віці шкодують про те, що раніше приділяли недостатньо уваги і часу своїм дітям. У свою чергу, читання є важливою частиною виховання дітей, яка позитивно впливає на розвиток дитини, сприйняття світу і загалом на відносини у сім’ї.

Соціальна подія “Тату, почитай мені!” вже другий рік поспіль проходить у рамках VIІI Міжнародний фестиваль Книжковий арсенал, щоб довести, що татусі так само як і матусі можуть весело і продуктивно проводити час із дітьми та займати активну позицію в їхньому вихованні.

Цього року наші татусі разом з дітьми читатимуть особливу книжку з надихаючими історіями про українок, які досягли особистого успіху та вплинули на життя людей.

Читати будуть: Арсен Мірзоян (співак, фіналіст шоу «Голос країни»), Олександ Педан (шоумен), Мартін Хагстрьом (Посол Швеції в Україні).

Захід проводитиметься у рамках загальноукраїнської кампанії Щастя у 4 руки, яку впроваджує Фонд Народонаселення ООН в Україні — UNFPA Ukraine з 2015 року за підтримки Міністерство соціальної політики України, а також глобальної кампанії MenCare.

***
Участь у події на загальних умовах відвідування Книжковий Арсенал, з 10:00 до 12:00 – вхід безкоштовний для всіх.

Дата
Май 31, 2018
Время:
13:00 - 14:00
Стоимость:
30 - 130 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

Мистецький Арсенал
вул. Лаврська, 10 - 12 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

UNFPA Ukraine