Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

The State Ballet of Georgia і шедеври сучасної хореографії – тріумфальне повернення до києва

29 октября, 2019 - 31 октября, 2019

У жовтні на українську публіку очікує незабутній спектакль – у Києві покажуть шедеври сучасної хореографії у виконанні трупи Тбіліського державного театру опери та балету під керівництвом легендарної Ніно Ананіашвілі.

Шедеври сучасної хореографії – проект продюсерського центру Олени Матвієнко, який відомийвласними балетними постановками та організацією гастролей провідних балетних труп з усього світу зі спектаклями сучасної балетної школи.

У програмі події в жовтні – балети генія сучасного танцю Іржі Кіліана «Маленька смерть», «Шість танців» на музику Моцарта, «Занепалі ангели» на музику Стівена Райха, які вже полюбилися українським глядачам. А також балет Sagalobeli в постановці Юрія Посохова за мотивами грузинських народних пісень у виконанні гурту «Чангі ».

«Ми прагнемо показати вітчизняному глядачеві всю гаму сучасного балету, занурити його в світовий контекст. Адже світ балету, чи то класичного, чи то сучасного, актуальний і різноманітний. Головне для глядача – знати, що дивитися, а для продюсера – що показувати.

Цього разу на нас чекає зустріч з Іржі Кіліаном, хореографом, який змінив сучасний балет. Він вплинув на формування цілої плеяди хореографів, які сьогодні уособлюють світовий сучасний танець. Роботи Кіліана визнані шедеврами, провідні театри світу змагаються за право включити його спектаклі в свій репертуар, а кожен танцівник мріє хоча б раз виконати його хореографію.

У Києві будуть показані найвідоміші чорно-білі балети, що принесли йому світове визнання: Sechs Tänze (Шість танців), Petite Mort (Маленька смерть), Falling Angels (Занепалі ангели). Я щаслива, що український глядач може познайомитися зі знаменитими постановками. Ми вже показували балети Кіліана в Києві минулого сезону, аудиторія зустріла їх аншлагами й оваціями. Сьогодні легенда з тріумфом повертається», – коментує майбутню подію Олена Матвієнко, продюсер проекту.

Крім балетів Кіліана в програму вечора включений одноактний балет «Сагалобелі», спеціально створений для балетної трупи Тбіліського державного театру опери та балету на грузинську народну музику в виконанні гурту «Чангі» (чанг – грузинський струнний інструмент).

Хореограф Юрій Посохов спробував передати своє відчуття Грузії та почуття до неї. Пронизана грузинським фольклорним духом сучасна пластика балету Sagalobeli стала своєрідною візитівкою The State Ballet of Georgia.

Балетна трупа Тбіліського державного театру опери та балету під керівництвом легендарної Ніно отримала визнання й високу оцінку поціновувачів балетного мистецтва та професійних критиків у всьому світі й стала інтернаціональною. Відтепер у ній танцюють артисти з США, Великобританії, Бразилії, Ізраїлю, Японії, Кореї, України, Словаччини, Словенії, Росії та Грузії.

«Шедеври сучасної хореографії»– це 4 сучасних балети, стильна монохромна естетика, справжній світовий рівень виконання. Балети Кіліана – це вихор емоцій: сміх від незрівнянного хореографічного гумору й мурахи по шкірі від чуттєвості й дивовижної пластики.Досконала техніка танцівників і неймовірна хореографія зроблять останні два вечори жовтня по-справжньому теплими, яскравими й незабутніми!

Києве, чекай і зустрічай!

____________________

Продюсерський центр Олени Матвієнко опікується розвитком актуального балету в Україні. За 8 років центром було організовано понад 50 балетних подій найвищого рівня. Під керівництвом Олени Матвієнко в Україні були поставлені балети Radio and Juliet, Quatro, Stabat Mater, Клас-Kонцерт. Найбільшим проектом центру був балет The Great Gatsby, який без перебільшення став наймасштабнішим та найочікуванішим балетним проектом за всю історію країни.Олена Матвієнко та її команда відкрили для українців зовсім новий світ якісного сучасного балету та продовжують це робити.

 

Контакти для ЗМІ

Тукалевська Оксана

[email protected]

+380679207454

 

Начало:
29 октября, 2019
Окончание:
31 октября, 2019
Категория мероприятия:

Организатор

Продюсерський центр Олени Матвієнко