Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Творчі професії на дотик. Літні табори від Культурного Проекту

31 мая, 2018 - 23 июня, 2018 | від 4690 грн

Як провести літо в місті? Як скерувати енергію дитини в творчий запал? Як за один тиждень схопити стільки вражень, що вистачить на річні розповіді? Культурний Проект підготував на червень літні табори для дітей, в які точно хотіли б потрапити всі дорослі.

Упродовж цілого тижня підлітки зможуть відчути себе творцями та поринути в професії архітектора або вуличного художника. Розмальовувати стіни в місті, або перетворювати занедбані двори на квітучі міські сади.

Яким має бути міський табір, щоб вгамувати апетит підлітків?

  1. Актуальним. Дітлахи повинні дискутувати на теми, які бринять довкола них. Говорити про час, в якому живуть, та не розкопувати релікти й динозаврів. Ми під час таборів звертаємось до теми вуличного арту та архітектури, яка оточує нас сьогодні.
  2. Інтерактивним. Теорія без практики — як галас у вакуумі. Підлітки мають спробувати себе в ролі архітектора чи мураліста, аби познайомитись із професію та опанувати її базові принципи. Інакше як можна зрозуміти, якщо не спробувати?
  3. Насиченим подіями. Лекції присипляють, практика втомлює… Але вчитись можна і під час перегляду фільмів чи на екскурсіях містом. Особливо, коли тобі розповідають історію про Бенксі чи запрошують перевірити, чи лишилось життя в «Тарілці» на Либідській.  
  4. Знайомити з джедаями. Якщо вчитись — то у майстрів. І ніхто інший не зможе розповісти про світ фантастичних будинків чи скандальних графіті так, як ті, хто це робить. Саме тому, куратори таборів — справжні архітектори та художники. А на воркшопах з лайфхаками професії дітей знайомлять скульптори та муралісти.
  5. Втілювати мрію. Збудувати школу в формі космічного шаттлу чи розмалювати стіну в центрі міста? Ми будемо плекати ідею, шліфувати, робити її реальною та втілювати в справжній макет. І що в результаті? У нас будуть справжні творчі трофеї, якими можна хизуватись.

Що та коли?

  • Стріт-АРТ: це 6 днів у ролі вуличного художника, майстер-клас від відомого мураліста, воркшоп зі скульптури та неймовірна історія графіті, трафаретів, постерів і муралів. Коли? 4 – 9 червня https://culturalproject.org/courses/street-art-2018
  • Архітектура дітям. Модернізм: 6 днів, щоб відчути себе архітектором фантастичних споруд. Ми будемо креслити, досліджувати масштаб, форму та навіть враховувати силу вітру, щоб створити ідеальний проект для міста. Коли? 11 – 16 червня https://culturalproject.org/courses/architecture-camp-children-2018
  • Архітектура дітям. Закинуті території: 6 днів в ролі чарівника, який дарує друге життя покинутим місцям. Це буде неймовірна пригода з матеріалами, масштабами, інструментами та екскурсії в таємні міські сади й арт-простори. Коли? 18 – 23 червня https://culturalproject.org/courses/architecture-children-kyiv-2018

Усі програми розраховані на підлітків 10-15 років.

Начало:
31 мая, 2018
Окончание:
23 июня, 2018
Стоимость:
від 4690 грн
Мероприятия
, ,

Место проведения

Освітня станція 31-в-1
вул. Пушкінська 31-в-1 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Культурний Проект
Телефон:
(097) 646 69 18