Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

У телецентрі ”Олівець” покажуть короткий метр від молодих українських режисерів

29 марта, 2018 @ 16:00 - 19:00 | Вхід вільний

29 березня о 19.00 на вул. Мельникова, 42, буде показ короткометражних фільмів “Олівець сторіз”. Вхід вільний.

29 березня у телецентрі “Олівець” відбудеться безкоштовний показ короткометражних фільмів українського виробництва. Учасниками показу є творче об’єднання молодих кінорежисерів «RGB film». На “Олівець сторіз” покажуть 6 короткометражок різних жанрів. Наприклад, фільм Маркіяна Мірошніченко “Легенда про Госпітальєрів” — історія про військових медиків-добровольців, стрічка знята на основі реальних подій. “Танець пінгвіна” Володимира Кареби розповідає про ранній етап становлення творчої особистості Кузьми Скрябіна. “П’ятниця тринадцяте” — легка комедія Ганни Морозової про те, як пройшовши низку неприємностей дівчина знайшла своє кохання. Як бачите, на показі можна відчути зовсім різні емоції. Фільм Антона Скрипеця “Тінь Чорновола” покаже історію супротиву щодо діяльності політика В’ячеслава Чорновола, а “Коли настане Літо” Олександри Степашко розповість про останні думки та хвилини життя художника Михайла Бойчука. Шостий у списку “Владос” Богдана Добровольського — документальне кіно з елементами комедійності про молодого керівника дитячої студії танцю, який бажає прославитись. Вдасться йому стати відомим чи ні, ви зможете побачити самостійно.

У своїх роботах митці змішують містику з натуралізмом, а іронію з трагічним. Їх кіно розповідає про історію та сучасність, жахи катастроф ХХ століття та війну на Сході. Молоді кіношники експериментують, піднімають актуальні теми, осучаснюють традиції, вони — свіжа кров у сфері кіно. Таке покоління не чекає готових рецептів і не вкладається в існуючі правила.

Показ цих короткометражок вже збирав аншлаг два дні поспіль у Будинку Кіно в Києві. Також, його бачили в Одесі, Тальному та у Львові.

Після перегляду відбудеться дискусія, де порушать питання особливостей і проблем роботи телережисера у сфері кіно та на телебаченні, а також їх мотиви у ході працевлаштування та самореалізації.

Дата
29 марта, 2018
Время:
16:00 - 19:00
Стоимость:
Вхід вільний
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

телецентр ”Олівець”
вул. Мельникова, 42 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

RGB film