Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

UFuture відкриває школу для підприємців UNIT School of Business у UNIT.City

9 октября, 2019

Київ, 9 жовтня 2019. – UFuture відкриває на базі Школи малого і середнього підприємництва (Школа МСП, проєкт фонду Василя Хмельницького K.Fund) UNIT School of Business у UNIT.City.

Перший день відкритих дверей нового навчального закладу відбудеться 10 жовтня в UNIT Factory в Києві.

UNIT School of Business працює в новому для України форматі: замість теоретичних лекцій — 119 годин практичної роботи над реальним бізнесом кожного учасника. Підприємці приходять зі своїми щоденними задачами та шукають вигідні шляхи їх вирішення разом із викладачами. Для цього експерти закладу розробили короткі практичні програми з бізнес-моделінгу, маркетингу, продажів, побудови бренду, дієвих інноваційних інструментів, які легко застосувати в роботі невеликого українського бізнесу.

“Ми створили UNIT School of Business, оскільки не знайшли в країні освіти для підприємців того рівня, якого хотілося б нам самим. Ми розуміємо, наскільки важко підприємцю вирватися з бізнесу навіть на два місяці, не кажучи про два роки. Тому наші програми короткі та дієві”, — розповів Артем Макєєв, CEO проєкту.

При створенні UNIT School of Business врахований досвід освітнього бізнес-проєкту “Суперлюди” та Школи МСП (1,5 тис. випускників-підприємців за останні три роки). Менторами закладу є експерти ринку та підприємці-практики з холдингової компанії UFuture, інноваційного парку UNIT.Сity, девелоперської компанії UDP, інноваційної фармацевтичної компанії Biopharma, групи IT-компаній та екосистемних технологічних рішень ITernal, Leаn Institute Ukraine, проєкту “Суперлюди”.

“Дев’ять із десяти бізнесів в Україні закриваються протягом першого року існування. Не через зовнішні причини, а через нестачу знань. Ми зібрали необхідні знання та допоможемо їх застосувати у бізнесі”, — зазначив Влад Ноздрачов, партнер UNIT School of Business, засновник і керівник проєкту “Суперлюди”.

UNIT School of Business є частиною екосистеми UNIT, до якої, зокрема, належать Ugrow (закрита спільнота підприємців із регулярними івентами, груповим коучінгом і менторською підтримкою, доступ до якої відкривається студентам UNIT School of Business), акселератор INDAX (допомагає побудувати виробництво, в тому числі інвестиціями), акселератор Sector X (знаходить клієнтів і партнерів в IT-сфері та допомагає бізнесу вийти на західний ринок).

День відкритих дверей UNIT School of Business розпочнеться 10 жовтня о 16:00. У програмі заходу — виступи представників закладу та Ugrow,  неформальне спілкування з випускниками Школи МСП.

Взяти участь у дні відкритих дверей зможуть перші 100 охочих, які зареєструються за посиланням https://forms.gle/nGUDtomazJ3B7KXL7.

Старт нової навчальної програми UNIT School of Business відбудеться 21 жовтня.

 

ДОВІДКА

UFuture – це холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, яка об’єднує його бізнесові та соціальні проєкти. Компанія має диверсифікований портфель активів у галузях нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики та IT. Вартість активів UFuture оцінюється у $550 млн, а загальна капіталізація бізнесів, у які вона інвестувала, становить понад $1 млрд. UFuture є мажоритарним акціонером девелоперської компанії UDP (спеціалізується на великих інфраструктурних проєктах), міжнародного аеропорту “Київ” ім. І. Сікорського (другий міжнародний аеропорт в Україні за пасажиропотоком), національного оператора зовнішньої реклами “РТМ-Україна”, групи IT-компаній та екосистемних технологічних рішень ITernal. UFuture є стратегічним інвестором у  компанії Biopharma (фармацевтика) та UDP Renewables (відновлювана енергетика). Компанія також розвиває нові бізнес-проєкти, серед яких інноваційні парки UNIT.City у Києві та  Харкові, LvivTech.City у Львові; індустріальний парк “Біла Церква” та завод із виробництва сучасних електроустановчих систем “Plank Electrotechnic”. UFuture підтримує соціальні проєкти в галузях освіти та економіки, серед яких Київський міжнародний економічний форум (КМЕФ), Lean Institute Ukraine, UNIT School of Business, інноваційні школи програмування UNIT Factory в Києві та Харкові, Новопечерська школа, всеукраїнська онлайн-платформа iLearn тощо.

Дата
9 октября, 2019
Категории мероприятий:
,

Место проведения

UNIT.City
вул. Дорогожицька, 3 Київ, Украина