Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

UNIT.Talk | Art + Ads: проекти, що завойовують серця

3 августа, 2018 @ 16:00 - 19:00 | 300 грн

Як співіснують реклама і мистецтво? Де шукати натхнення для нових викликів та з ентузіазмом ініціювати екстраординарні проекти?

Про це вже знають маркетологи British Airways, The Walt Disney company, Nescafe та інших відомих компаній. Пропонуємо познайомитися з новими промо-форматами та інноваційними медіа-технологіями, що включають: bodypainting, мультимедійні галереї та водні вистави, архітектурне відображення, інтерактивні голографічні танцювальні вистави, купольні проекції тощо.

Ми запросили кращих у сфері експериментального маркетингу, щоб дізнатися, як через інноваційні візуальні рішення влучно доносити свій меседж та завойовувати серця аудиторії. Ви дізнаєтеся:

Як поєднати креативне мислення, мистецтво та технології, щоб створити яскравий маркетинговий проект

Як створювати неординарні шоу, використовувати захопливі імерсивні рішення та новітні візуальні технології.

Більше про спікерів:

Alex Barendregt, CEO WB Production (Австрія). Президент World Bodypainting Association (WBA) й організатор World Bodypainting Festival (художники з більш ніж 50 країн змагаються і демонструють свої навички й таланти на очах 30 000 відвідувачів).

Алекс організував понад 300 заходів, навчальних програм і шоу по всьому світу. Один із найбільших перформансів — танцювальна постановка на виставці Beauty Expo в Osong, Південна Корея (шоу відвідали 1,2 млн гостей протягом 24 днів).

Алекс Барендрегт вважається засновником сучасного напряму в мистецтві bodypainting, а також є генеральним директором власної продюсерської компанії WB Production.

Завдяки Алексу bodypainting у комерційній та соціальній рекламі вже використали British Airways, The Walt Disney company, Nescafe та ін.

“Промоційні активності та реклама мають емоційно чіпляти аудиторію. За допомогою Bodypainting ми пропонуємо інструмент, який саме це і робить через зв’язок із людським тілом. Що може бути кращим засобом для вираження та передавання повідомлення, ніж людське тіло?”

Yuri Kostenko, співзасновник та CEO української студії Front Pictures, яка створює візуальні рішення та технології для масштабних шоу.

Досвід у сфері реклами та медіа-технологій Юрій отримав протягом семи років роботи в українському офісі міжнародної рекламної агенції Leo Burnett, спочатку як директор з виробництва, а потім як керівник студії дизайну.

У 2003 році разом з партнерами заснував студію Front Pictures, яка однією з перших в Україні почала експериментувати та розвивати такі інноваційні формати як 3D-мапінг, медіа-галереї, інтерактивні перформанси та проекційні системи для планетаріїв.

Серед клієнтів компанії такі організації та бренди як MIT, Ferrari, Mercedes, LG, Coca Cola, Eurovision Song Contest, Mastercard та багато інших.

Особливість Front Pictures – постійний пошук інноваційних рішень на стику мистецтва та новітніх медіа-технологій. Так у 2017 році компанія розробила та встановила проекційну систему у сферичному кінотеатрі Space 360, який став одним з технологічних див Південної Кореї. А цього року Front Pictures дебютувала на шоу America’s Got Talent з революційним номером “The Escape”, що підкорив мільйони глядачів в усьому світі.

Мова: English (без перекладу)
Коли: 3 серпня (п’ятниця), 19:00.
Де: UNIT.City, Київ, вул. Дорогожицька, 3 (зупинка “Мотоциклетний завод”).

Модератор: Irina Erkan, Creative Producer & Director @Irina Erkan Creative Agency, графічний дизайнер, викладач курсу арт-дирекшн SVC. Володарка більш ніж 10-ти українських і міжнародних винагород у сфері реклами і дизайну, в тому числі Grand Awarded Creative Producer за соціальну рекламу (Нью-Йорк, 2015), Gold Awarded Creative Producer за соціальну рекламу, премія ООН (Київ, 2016). Досвід у рекламній індустрії 20 років.

Квитки 300 UAH

Дата
3 августа, 2018
Время:
16:00 - 19:00
Стоимость:
300 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

UNIT.City
вул. Дорогожицька, 3 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

UNIT.City
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/671240579879939/