4 квітня о 16:00 відома матуся-видавчиня та засновниця ТМ “АРТ” Наталія Коваль розкриє всі особливості порівневого читання та дасть дієві поради, як заохотити дитину до самостійного читання.
На вебінарі Наталія Коваль поділиться тонкощами використання методики порівневого читання на прикладі серії для самостійного читання — “Читальні” та розкриє секрет популярності таких книг у Європі.
Дивитися пряму трансляцію: https://youtu.be/ZU2fGq9RjBU

* Участь у вебінарі безкоштовна. Поставити запитання щодо проведення вебінару можна у групі заходу в Facebook.
**Для того, щоб ставити запитання у коментарях до прямої трансляції необхідно мати акаунт на сайті www.youtube.com. Якщо ви не маєте акаунту, інструкція за посиланням допоможе вам його створити за 1 хвилину.
Свежие новости
- Канадские ученые доказали, что домашняя работа полезна для здоровья
- Концерт на 5 тысяч человек без карантинных ограничений: проведут в Великобритании
- Стратегії побудови соціально відповідальної та комерційно успішної компанії на Саміті сталого бізнесу
- У Marvel впервые появится супергерой азиатского происхождения
- Что любит поколение Z: опубликовали рейтинг развлечений Новости на главной
***Після перегляду вебінару кожен охочий зможе отримати сертифікат участі у вебінарі, заповнивши анкету за посиланням.