Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Вечірні курси «Думати як Шерлок. Логіка»

24 октября, 2018 @ 15:30 - 21 ноября, 2018 @ 18:00 | 1800 грн — весь курс

Логіка — дисципліна, основним предметом якої є мислення. Це правила, які допомагають ефективно та вільно грати в мисленнєвий конструктор. Розбирати думки та судження на складові та будувати нові. Дуже часто несподівані та неочевидні для себе та інших. Вона тренує дедукцію та індукцію: здатність на основі окремого випадку робити висновки про глобальне. І навпаки, від загального переходити до часткових випадків. Це допомагає бачити проблеми, неточності, нелогічності у висловлюваннях та діях інших. Захищати себе від маніпуляцій, пропаганди і неконструктивних дискусій у будь-якій сфері життя.

Структура курсу

Заняття 1. Що таке логіка і навіщо вона нам потрібна? Як влаштований мисленнєвий процес? Про що говорить те, що наші думки неясні або суперечать одна одній? І як їх допрацювати? Як зрозуміти, що слова нашого опонента не мають під собою жодної підстави? І які можливі стратегії у такій ситуації?

Заняття 2. Базовий конструкт — поняття та його складові. Що робить цю конкретну річ саме цією конкретної річчю, а не іншою? Що в речі головне, а що — не дуже? У чому принципова відмінність учнів від викладачів?

Заняття 3. Що є спільного між речами, як ми можемо їх порівнювати? Чому властивості речі — це не самі речі. І чому люди це плутають? Які поняття збігаються між собою, а які ні? Яким чином це знання може допомогти в житті?

Заняття 4. Утворюємо з одних понять інші поняття. Боремося зі звичкою називати все чужими іменами – тренуємося знаходити та бачити істинні.

Завдання 5. Розділяємо й володарюємо. За допомогою поняття «вид», шукаємо і знаходимо помилки в тому, що люди робили до нас.

Заняття 6. Зв’язуємо поняття між собою. Отримуємо з одних суджень нові судження за допомогою магічного логічного квадрата.

Викладає Анастасія Турпетко, викладач філософії та логіки. Досвід роботи викладання для студентів Таврійського національного університету 5 років.

Детальніше про подію на Facebook.

Реєстрація на курс за посиланням.

 

Начало:
24 октября, 2018 15:30
Окончание:
21 ноября, 2018 18:00
Стоимость:
1800 грн — весь курс
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Майбутні - IWonder
вул. Притисько-Микільська, 5 Киев, Украина

Организатор

Майбутні
Вебсайт:
http://maibutni.com.ua/oscar-program/