Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Великий Звітний Sunset Live 24 серпня: Курган feat AGREGAT і Сonstantinе виступлять на одній сцені

24 августа, 2019 @ 15:30 | 250-300

24 серпня, в День Незалежності України, на пляжі ЮБК відбудеться Великий Звітний концерт Sunset Live. Хедлайнери проекту — Курган feat Агрегат і Сonstantine. Крім цього, на сцені виступлять три молодих самобутніх колективи, котрі були відібрані протягом усього літа в межах проекту Sunset Live.

Організатори проекту — Будинок культури Masterskaya, Южный Берег Киева та Megogo Live — поставили собі за мету показати публіці найперспективніших артистів. Протягом усього літа на сцені ЮБК в променях сонця, що заходить, виступило 11 бендів. Організатори не обмежувалися форматами й жанрами. Самобутність, талант, справжність — ось, на що звертали увагу при відборі артистів.

Трансляції можна подивитися на каналі Megogo Live.

Кульмінація проекту відбудеться 24 серпня — Великий Звітний Sunset Live. Лайнап концерту досить несподіваний і різноманітний. На сцені виступлять два хедлайнери. Перший — випускник Masterskaya, невтримний і танцювальний Constantine. На пляжі музикант презентує новий танцювальний EP — «Поп-меньшинства».

Другий хедлайнер — зухвалі і непередбачувані Кургат feat AGREGAT. Гурт несподівано для всіх розірвав музичний світ треком «Уходіш», підкоривши своєю сатирою над дійсністю й простотою. Що очікувати від Кургат feat AGREGAT — ніхто ніколи не знає. В хорошому сенсі.

Також на концерті виступатимуть три фіналісти проекту Sunset Live: Blooms Corda, Push’n’Pull і BusiCama.

Танці та драйв забезпечать гуру електронної музики й вечірок: Monoconda з вражаючим електро-лайвом, а також Anta та Valeri Cassi. Для тих, хто купив квитки на Великий Звітний, вхід на вечірку безкоштовний, для всіх інших, хто вирішив приєднатися до свята в ніч, вартість буде 100 грн.

Квитки на Великий Звітний:

попередній продаж 250 грн

на вході в день події — 300 грн

Дата
24 августа, 2019
Время:
15:30
Стоимость:
250-300
Категория мероприятия:

Место проведения

ЮБК
Київ,