Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

VI Всеукраїнський фестиваль робототехніки «ROBOTICA 2014»

13 апреля, 2014 @ 07:00 - 15:00 | вход свободный

13 квітня 2014 року в НСК «Олімпійський» відбудеться щорічний науково-технічний фестиваль «ROBOTICA 2014». Уже стало традицією кожної весни проводити свято творчості, інтелекту, високих технологій, збирати разом талановиту українську молодь , надавати їй можливість демонструвати свої знання, вміння у побудові роботів чи створенні творчих моделей з конструктора LEGO.

Фестиваль надає чудову можливість ознайомитися з найсучаснішими програмами навчання, які відповідають міжнародним освітнім стандартам. Ключова подія фестивалю – Всеукраїнська олімпіада з робототехніки. Цього року за звання кращого робототехніка України будуть боротися команди з Києва, Тернополя, Кременчука, Запоріжжя, Володимир-Волинського, Дніпропетровська, Комсомольська, Одеси, Вінниці, Львова, Нової Праги, Івано-Франківська, Сум, Луцьката Луганська.

В програму фестивалю входять:

—  VI Всеукраїнська олімпіада з робототехніки, яка є відбірковим етапом двох світових олімпіад FIRSTLEGOLeague(FLL) та WorldRobotOlympiad(WRO). Учасники – більше 100 команд, близько 240 дітей віком від 9 до 19 років;

—  Турнір роботів-сумоїстів, учасником якого може стати кожен, хто побудує і запрограмує робота-сумоїста;

—  Презентація найсучасніших вітчизняних розробок в сфері освітньої робототехніки;

—  Дитячий архітектурний конкурс «Космічні технології». Учасники: 5000школярів 1 – 11 класів з 35 шкіл та позашкільних закладів і 1000 дітей із 13 дитячих садків, які приїдуть з усієї України. Школи-переможці отримують класи робототехніки.

—  Виставка-конкурс LEGO-творчості, в якому візьмуть участь близько 200 учасників віком від 3 до 19 років. Усім учасникам – призи від LEGO!

—  7 конкурсних зон з роботами для усіх гостей фестивалю;

— Цікаві уроки та дослідження від Технічної студії «Винахідник». Кожному учню – подарунковий сертифікат на заняття у студії.

Організатор  фестивалю – компанія Пролего, експерт з впровадження робототехніки в навчальних закладах України, офіційний представник WRO та FLL в Україні.

Генеральний спонсор фестивалю — Технічна студія «Винахідник», європейський центр розвитку та навчання з конструкторами LEGO.

Призовий фонд надано компанією Лего Україна.

Дата
13 апреля, 2014
Время:
07:00 - 15:00
Стоимость:
вход свободный
Мероприятия

Место проведения

НСК «Олимпийский»
ул. Красноармейская, 55 Киев,
Карта Google
Вебсайт:
nsc-olimpiyskiy.com.ua