Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Відкриття Дитячої Інжинірингової Школи «Brains&Hands»

Декабрь 16, 2016 @ 16:00 - 17:00

Дитяча Інжинірингова Школа «Brains&Hands» запрошує 16 грудня 2016 року о 16.00 на урочисте відкриття м. Київ, Голосіївський район, вул. Ломоносова 58А.

Дитяча Інжинірингова Школа «Brains&Hands» (Children’s Engineering School «Brains&Hands» ) – це перший в Україні технічно обладнаний простір для дітей та молоді 6-17 років, який включає в себе 5 напрямків розвитку майбутніх інженерів, програмістів та винахідників та має навчальну програму, яка базується на STEAM-освіті, ТВВЗ-педагогіці та тьюторському супроводі дітей.

Дитяча Інжинірингова Школа «Brains&Hands» входить до орбіти корпорації «Ліко- Холдинг» та є важливою складовою освітньо — інноваційної екосистеми Ліко-Граду. Програма відкриття починається з привітального слова представників правління «Ліко-Холдинг» та директора «Ліко-школи» Олени Кухаревської.

Серед почесних гостей заходу менеджер з інноваційного розвитку компанії «Noosphere»- Маріанна Ярош, генеральний директор Наукового парку «Київська Політехніка» — Володимир Гнат та інші поважні особи, які підтримують українських винахідників та стартаперів.

Головною подією заходу стане посвята наших юних відвідувачів в «Учні Школи» та незвичайна екскурсія, яку проведе Робот Макс по лабораторіям Школи. Це буде лабораторія робототехніки (RoboLAB), мейкерська столярного та слюсарного діла (MakerLab), навчальний клас для моделювання на 3D-принтерах та 3D ручках (3DLab), комп’ютерний клас Академії Cisco (IT Lab) та open-простір для розвитку креативного та критичного мислення (CreativеLab).

Початок з 16.00 до 17.00

Дата
Декабрь 16, 2016
Время:
16:00 - 17:00
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

«Brains&Hands»
вул. Ломоносова 58А Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Children’s Engineering School «Brains&Hands»
Телефон:
(067) 576-04-05
Email:
Вебсайт:
https://www.facebook.com/brains.hands.21/