Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Відкриття виставки RENOVATION

27 апреля, 2019 @ 08:00 - 15 мая, 2019 @ 20:00 | бесплатно

27 квітня, о 19:00 відбудеться відкриття виставки RENOVATION — з неї почнеться проект БУХТА Art Space на Річковому вокзалі. Проект БУХТА Food Station відкриється 28 квітня, о 12:00. В рамках виставки свої роботи представлять Maryna Eduardivna, Віталій Святець, Людмила Раштанова, Едуард Потапенко, Сергій Корнієвський, VarrIng, Вероніка Чередниченко, арт-колектив Gellar (Влад Повельскій, Данило Нікітенко, Антон Костенко, Дмитро Губернатенко), Андрій Калько, Олександр Моргацький, Vitaliy-Teo Dmytruk.

Куратор Дар’я Біленко: «Основний момент, який червоною ниткою пронизує ідейну складову проекту RENOVATION, це поєднання в одному просторі робіт, що вийшли з двох кардинально різних реальностей. У виставці нашаровуються і органічно взаємодіють між собою дві часові площини: модернізм 60-х і сучасне мистецтво, яке демонструє тенденції сьогоднішнього дня. Крім цього, нам захотілося глибше дослідити тему реновації, і торкнутися емоційної складової цього терміна — серед робіт зустрічається дуже багато емоційних творінь, тому, можна сказати, що нам вдасться простежити не тільки зовнішню реновацію легендарної будівлі, але і внутрішні перевтілення самих художників.

Виставка RENOVATION — це не просто художні рефлексії і висловлювання, а й вираз поваги до монументального надбання, яке потрібно оберігати і реанімувати за допомогою сучасних художніх методів, не порушуючи при цьому його архітектурну цілісність».

Роман Тугашев, засновник проекту БУХТА Food Station, частиною якого є ця виставка, підкреслив, що для його команди дуже важливо працювати над культурним, соціально-значущим контентом. «З виставки RENOVATION все тільки починається, ми і далі будемо проводити освітні заходи, презентації книг, музичні вечори, робити нові виставки і вдихати нове життя в Річковий вокзал і набережну», — розповів Тугашев.

Начало:
27 апреля, 2019 08:00
Окончание:
15 мая, 2019 20:00
Стоимость:
бесплатно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

БУХТА food station
пл. Почтовая, 3 Киев, Украина