Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Відомі українські IT-спеціалісти розкажуть дітям свої історії успіху

18 января, 2020 @ 10:00 - 20 января, 2020 @ 15:00

18 січня відомі українські IT-спеціалісти розкажуть дітям свої історії успіху

Це перший захід у 2020 році, яким проект Code Club UA запускає своє масштабне перезавантаження. На зустрічі 18 січня українські IT-спеціалісти та провідні фахівці індустрії розкажуть свої історії успіху, а учні 8-15 років на власні очі переконаються, що програмування — це не лише цікаве навчання, але й важлива та корисна навичка для майбутнього.

Code Club UA — всеукраїнська мережа клубів кодування для дітей, яка є офіційним представником британської ідеї Code Club.  Наразі в Україні мережа налічує 767 навчальних груп, де навчаються понад 9200 дітей. У 2020 році мережа запускає проект Code Club 2020: Перезавантаження, мета якого — розширити мережу курсів з безкоштовного навчання навичкам програмування з практикуючими IT-спеціалістами.

Code Club UA вчить дітей використовувати технології, щоб вони сміливо бралися за втілення своїх ідей з використанням сучасних методів програмування. Ми хочемо, аби будь-яка дитина мала доступ до вивчення нових технологій, завдяки якісному та сучасному підходу до навчання. Для цього Code Club UA запускає мережу гуртків з програмування в офісах IT-компаній та сучасних коворкінгах міст, де викладачами виступають IT-спеціалісти та випускники профільних технічних ВУЗів”, — зазначає координатор проекту Аліна Щербина.

Спікерами заходу Code Club 2020: Перезавантаження, який відбудеться 18 січня в Академії ДТЕК, стануть:

  • Сергій Квітка, директор Київського регіона АО «Таскомбанк»
  • Сергій Поплавський, Провідний інженер з розробки програмного забезпечення Microsoft
  • Олександр Обниш, research engineer (Ring Ukraine), який розробляє алгоритми машинного навчання для розумних дверних дзвінків, камер безпеки в компанії
  • Євгенія Брошеван, співзасновниця компанії в галузі кібербезпеки Hacken та керівник платформи HackenProof
  • Флорін Бічер, CEO UNIT Factory

Окрім того, наймолодші відвідувачі заходу зможуть поспілкуватися з зірковими гостями та взяти участь у конкурсі для дітей “Юний програміст”.

Начало:
18 января, 2020 10:00
Окончание:
20 января, 2020 15:00
Категория мероприятия:

Место проведения

Академія ДТЕК
вул. Дорогожицька, 3 Украина