Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка «Безстрашні. Частина І»

1 марта, 2019 @ 16:30 - 11 апреля, 2019 @ 18:30 | Безкоштовно

Звідки взявся наш фемінізм? Дослідниці й громадські діячки ще наприкінці 1980-х років заговорили про права та емансипацію, однак, коли йдеться про феміністок, часто уявляють молодих жінок, які є радикальними, бо «не знають життя». Насправді ж, в Україні наразі працює кілька поколінь жіночого руху — від тих, кому зараз 80, до тих, кому 20.

Яким досвідом можуть поділитись активістки та дослідниці, через що вони пройшли, та чого досягли? Відповіді на ці питання шукає соціологиня Тамара Марценюк у проекті «Безстрашні: вони творять фемінізм в Україні». У серії інтерв’ю з українськими діячками вона документує безперервність та послідовність історії фемінізму в Україні, з початку незалежності до сьогодні. Ця масштабна ініціатива об’єднує жінок та їхні здобутки у громадському секторі, державотворенні, міжнародному розвитку, академічних колах та низовому активізмі.

Виставка та лекторій «Безстрашні: вони творять фемінізм в Україні. Частина І» розповідає про тих 12 героїнь, інтерв’ю з якими були опублікувані на сайті «Гендер в деталях». Влучні спостереження, дошкульну критику та мудрі поради від видатних жінок доповнюють їхні портретні світлини. Фотографині Олені Ангеловій вдалось показати візуально той досвід, який стоїть за плечима кожної.

Щоб ви могли краще познайомитись з українськими феміністичними діячками, в рамках виставки пройде лекторій від героїнь проекту. Теми і розклад лекторію буде опубліковано найближчим часом на сторiнцi Facebook.

Відкриття виставки відбудеться 1 березня 2019 року о 18.30 і розпочнеться лекцією Тамари Марценюк «Український фемінізм із 1990-х часів до сьогодення: історії про тих, які наважилися подолати страх».

Реєстрація обов’язкова.

Начало:
1 марта, 2019 16:30
Окончание:
11 апреля, 2019 18:30
Стоимость:
Безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , , ,

Место проведения

Creative Women Space
Михайлівський провулок, 9б Киев, Украина