Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка китайського художника Чан Пен «Схиляючись перед величчю творінь»

15 сентября, 2017 @ 07:00 - 15 октября, 2017 @ 15:00 | 6 - 25 грн

Виставку організовано Музеєм Ханенків спільно з Посольством КНР в Україні та Інститутом Конфуція при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.

Сучасний китайський художник Чан Пен (нар. 1979 р.) представляє копії старовинних картин і розповідає про те, як він сам пройшов шлях давніх майстрів.

Подібно до того, як українські реконструктори прагнуть вистрілити з копії козацького пістоля чи вбратися у старовинний костюм, так і для носіїв китайської культури важливо особисто повторити досвід предків. Художня традиція Китаю дає їм для цього вишукані компактні знаряддя: злегка заг’рунтоване шовкове полотно, пензлі, фарби, подібні до європейських акварельних, і туш.

Окрім «реконструкції» старовинного живопису, Чан Пен створює власні композиції у традиційних техніках і стилях. Художник навчався в Педагогічному Університеті Північно-Східного Китаю і обіймає посаду старшого викладача в Інституті Архітектури Цзіліньського Університету. Зараз він також викладає китайську мову, історію китайської культури та каліграфію в Інституті Конфуція при Інституті Філології в Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка.

Відкриття виставки 14 вересня о 17.00 у виставкових залах буд. № 17. Вхід вільний

Вхід на виставку з 15 вересня за квитками: для дорослих 25 грн, для студентів 13 грн, для школярів та пенсіонерів 6 грн.

Начало:
15 сентября, 2017 07:00
Окончание:
15 октября, 2017 15:00
Стоимость:
6 - 25 грн
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

Музей Ханенків
вул. Терещенківська, 17 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Музей Ханенків