Виставку організовано Музеєм Ханенків спільно з Посольством КНР в Україні та Інститутом Конфуція при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка.
Сучасний китайський художник Чан Пен (нар. 1979 р.) представляє копії старовинних картин і розповідає про те, як він сам пройшов шлях давніх майстрів.
Подібно до того, як українські реконструктори прагнуть вистрілити з копії козацького пістоля чи вбратися у старовинний костюм, так і для носіїв китайської культури важливо особисто повторити досвід предків. Художня традиція Китаю дає їм для цього вишукані компактні знаряддя: злегка заг’рунтоване шовкове полотно, пензлі, фарби, подібні до європейських акварельних, і туш.

Окрім «реконструкції» старовинного живопису, Чан Пен створює власні композиції у традиційних техніках і стилях. Художник навчався в Педагогічному Університеті Північно-Східного Китаю і обіймає посаду старшого викладача в Інституті Архітектури Цзіліньського Університету. Зараз він також викладає китайську мову, історію китайської культури та каліграфію в Інституті Конфуція при Інституті Філології в Київському Національному Університеті імені Тараса Шевченка.
Відкриття виставки 14 вересня о 17.00 у виставкових залах буд. № 17. Вхід вільний
Свежие новости
- В штате Техас школьники продавали своих одноклассников в интернете
- Во Франции за секс с ребенком до 15 лет можно получить 20 лет тюрьмы
- В Иране прервали футбольную трансляцию из-за коротких шорт арбитра
- В Украине отменили запрет на донорство крови для людей ЛГБТ
- Первую партию вакцины Pfizer уже доставили в Украину Новости на главной
Вхід на виставку з 15 вересня за квитками: для дорослих 25 грн, для студентів 13 грн, для школярів та пенсіонерів 6 грн.