Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка «Краще ніж оригінал»

17 июля, 2017 - 1 августа, 2017

За cловами відомого українського художника Вінні Реунова, проект «Краще ніж оригінал» — це художньо-функціональна інновація, значення якої виходить далеко за межі художньої творчості автора.

Формально виставка складається з «оригіналів», які послужили темплейтами (шаблонами), і домальованих принтів — новими і неповторними інтерпретаціями художника, які і є ідеальним кінцевим твором мистецтва.

Вінні Реунов позиціонує процес тиражування не як технічний, допоміжний, а як художній акт. Саме репродукування стало твором не тільки матеріальної, а й культурної цінності і є головною особливістю виставки.

Вінні Реунов — це «Посол Майбутнього в Теперішньому», який ствавить перед глядачами питання про те, що є цінним, коли в даний час, «легально» можна репродукувати все з точністю «до нуля». Прикладом може послугувати Джефф Кунс, яскраві та «надувні» скульптури якого є нічим іншим як збільшеною копією надувної кульки.

Окремий розділ в творчості художника по праву займає королева Великобританії Єлизавета ІІ — незмінна муза Вінні Реунова, яку можна знайти на кожному полотні серед безлічі персонажів. Відомі актори і музиканти, легенди світової арт-індустрії, українські політики, бізнесмени, селебретіс постають єдиним цілим в сюжетах автора. Що це? Перегравання та спотворення реальності або культурна установка, спрямована на осмислення єдності світу і універсалізму? Тут кожен глядач знайде персональне повідомлення.

У своїй творчості Вінні Реунов пропонує систему координат, в основу якої закладено параметр неминучої гармонізації соціуму, де соціум — це динамічна система, єдиний багатоклітинний живий організм, який керує «вектором балансу», або в практично-побутовій транскрипції — прагненням до стану комфортного проживання.

Адже культура — це «соціальний навігатор», який вказує оптимальну стратегію індивідуального та колективного розвитку, і саме робота над створенням функціонуючого навігатора і є глобальною метою Вінні Реунова.

Начало:
17 июля, 2017
Окончание:
1 августа, 2017
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , , ,

Место проведения

Art Ukraine Gallery
вул. Грушевського, 9-А Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Art Ukraine Gallery