Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка «Невидиме. Марія Примаченко»

21 декабря, 2017 @ 16:30 - 21 января, 2018 @ 17:00

Не схожа ні на кого – зі своєю неповторністю і справжністю, хіба що трохи із її сучасницями Катериною Білокур і мексиканкою Фридою Кало, Марія Примаченко стала цьогорічним символом Нового року не лише в київському новорічному містечку на Софійській площі, але й в музеї Шевченка.

Національний музей Тараса Шевченка вирішив показати зворотній, потаємний бік робіт художниці, які нещодавно отримав для своєї колекції від Дирекції художніх виставок України.

Примаченко завжди підписувала свої полотна просто «М. П.», проте на звороті розгортала ще один невидимий світ, який доповнював і надавав нових смислів її картинам. Це фантастичні назви-підписи, які малоосвічена (а за плечима Марії усього чотири роки навчання) художниця витворювала народною говіркою у вигляді приказок-приповідок, часто римованих. Дуже прості, жартівливі, по-дитячому наївні, вони звучать влучно, яскраво і актуально.

У рамках виставки в атріумі Національного музею Тараса Шевченка функціонуватиме інтерактивний простір Prima Maria: величезні розмальовки із зображеннями звірів і птахів Марії Примаченко та яскрава фотозона с чудесними персонажами художниці, яку надав музею ТРЦ Gulliver.

«Космічний» світ Примаченко буде доповнено скульптурами із сіна – сіноскриптами від Творческая мастерская Алексея Шевчука «АртБуз» та «гуцульськими роботами» Sergey Grigoryan.

Також у рамках виставки 24 грудня о 18:00 відбудеться музично-театральна вистава від студії По-доброму.

Святковий настрій для вас створюватиме дизайнерська ялинка від «Borjomi». А інтерактивну зону для дітей обладнано з допомоги LuckyUkraine та Общественное детское интернет-телевидение и радио.

Відкриття 21 грудня о 18:30.
Вхід на відкриття вільний.
Виставка експонується до 21 січня.

Начало:
21 декабря, 2017 16:30
Окончание:
21 января, 2018 17:00
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Національний музей Тараса Шевченка
Бульвар Шевченка, 12 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Національний музей Тараса Шевченка