Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка «Раймузей» Маценко Мінін Тістол

13 февраля, 2017 - 27 февраля, 2017 | безкоштовно

Проект “Раймузей”, що невдовзі відкриється у просторі ArtUkraine Gallery – спільна виставка трьох знаних українських художників – Олега Тістола, Миколи Маценка та Романа Мініна.

На думку учасників проекту, специфіка локального раю на даний момент полягає в тому, що наша країна об’єднала абсолютно різних, самостійних і вільних людей: “Таких людей може об’єднати одна-­‐єдина стратегія – це стратегія боротьби між добром і злом, яка передбачає вихід із пекла і перехід до раю”.

Другий аспект і варіант прочитання назви відсилає до адміністративно-­‐ територіальної одиниці, яка в даному випадку виступає в якості одиниці культурної. Художники вважають, що, як і багато трансформацій в нашій країні, котрі розпочиналися як громадські ініціативи, формування музею теж необхідно починати “знизу”. Задля чого створити у кожному районі музей, де громадян матимуть змогу самостійно трактувати категорії краси, раю чи естетики загалом.

Значною мірою на цю думку авторів проекту навело місце проведення виставки: Печерськ та одна з найрезонансніших новобудов в країні на Грушевського 9-А, що постає вдалим майданчиком для дискусії. Автори пропонують власне бачення самого поняття «музей» як динамічної і відкритої громадської структури, простору для суспільного висловлювання і активного обговорення проблем культури, етики, естетики, локального та глобального.

Показуючи приклад ефективної співпраці, художники відкривають дискусію задля того, щоб спровокувати критику, обговорення та пошук шляхів розвитку. “Мистецтво та культурний процес – це дискусія. «Раймузей» має шанс стати дійсно діючим проектом, який зрештою переріс би в обласний, державний або світовий Музей Раю”.

Начало:
13 февраля, 2017
Окончание:
27 февраля, 2017
Стоимость:
безкоштовно
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Art Ukraine Gallery
вул. Грушевського,9-А Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Art Ukraine Gallery
Вебсайт:
https://www.facebook.com/events/1318597298214249/