Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка «Спадкоємність відчуттів»

25 января, 2020 @ 13:00 - 29 февраля, 2020 @ 15:00

25 січня о 15.00 у залі «Хлібня» на території Національного заповідника «Софія Київська» відбудеться відкриття виставки «Спадкоємність відчуттів».

Це вже друга виставка в межах нового проекту Дім «Майстер Клас» «Art of Fashion».

В експозиції будуть представлені старовинні речі з приватних колекцій та авторські вироби українських дизайнерів.

Куратор Viktoriya Zubenko про концепцію виставки:

Милуючись західноєвропейським одягом Haute Cоuture, ми не знаємо, не бажаємо знати, а часом просто ігноруємо знання про український етнічний одяг, створення якого потребувало не менш копіткої та зосередженої праці і креативного художньо-стильового підходу.

Захоплюючись популярними нині тенденціями hand made, ми не розуміємо, що прийоми і техніки створення українського етнічного одягу майже без змін передавалися від покоління до покоління – і вони є безцінними.

Сліпо наслідуючи тенденції безвідповідального споживання, ми не усвідомлюємо цінності речей, які залишили нам наші пращури.

Цією експозицією розпочинаємо цикл виставок, що покликаний ознайомити відвідувачів із різними видами українського етнічного одягу, який був сформований упродовж століть і досі надихає сучасних дизайнерів, художників та митців.

Особливо це простежується в одязі етнічних груп, що живуть у Карпатах, етнографічна самобутність яких – колосальна. На виставці представлено верхній одяг Гуцульщини, Лемківщини, Закарпаття, Покуття та Буковини.

Кожухи, свити, сердаки, цурканки та кептарі вражають пишним оздобленням, розкішними барвами і доброю часткою ручної праці.»

Вхід у день відкриття виставки — вільний!

Начало:
25 января, 2020 13:00
Окончание:
29 февраля, 2020 15:00
Категория мероприятия:

Место проведения

Національний парк Софія
Киів, Украина
Вебсайт:
https://m.facebook.com/events/203404550700230/