Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка «Старі Майстри – видатні австралійські художники, що малювали на корі»

24 января, 2017 - 12 февраля, 2017 | вхід вільний

Посольство Австралії в Україні з гордістю представляє пересувну виставку в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ і торгівлі Австралії і Національного музею Австралії, і наших місцевих партнерів галереї Triptych: Global Arts Workshop.

25 січня Посольство Австралії в Україні представить виставку знаменитих творів найкращих австралійських корінних художників ХХ століття «Старі Майстри – видатні австралійські худохники, що малювали на корі».

Малювання на корі є однією з видатних традицій світового мистецтва, яке практикували аборигенні художники Арнемленда (північна територія, Австралія) протягом тисячоліть.

Подія збігається із святкуванням Дня Австралії (26 січня), і є частиною програми 2017 року на честь 25 — річчя встановлення дипломатичних відносин між Австралією і Україною, а також відзначення 70 років українського поселення в Австралії.

Виставку буде представлено в галереї Triptych: Global Arts Workshop, Андріївський узвіз, 34, м. Київ. Офіційне відкриття відбудеться в середу ввечері 25 січня за підтримки вин Penfolds Wines і Peter’s Australian Pies.

Виставку буде відкрито для громадськості з середи 25 січня по неділю 12 лютого. Протягом роботи виставку супроводжуватиме культурна програма. Детальну інформацію буде розміщено на веб-сайті галереї.

Після виставки у Києві «Старі майстри» демонструватимуться у Львові (17 лютого — 3 березня) та Харкові (11-25 березня), інформацію про подальші виставки на території України буде оприлюднено в найближчі місяці.

Куратори виставки

Брюс Едвардз, Тимчасовий повірений у справах Посольства Австралії в Україні.

Мирослава Хартмонд, власниця і виконавчий директор Triptych: Global Arts Workshop, науковий співробітник Центра міжнародних досліджень Оксфордського університету, Велика Британія. Культурний лідер програми Культура і Креативність в рамках ініціативи ЄС “Східне партнерство”.

Начало:
24 января, 2017
Окончание:
12 февраля, 2017
Стоимость:
вхід вільний
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Triptych: Global Arts Workshop
Андріївський узвіз, 34 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Triptych: Global Arts Workshop
Вебсайт:
http://www.t-gaw.com/exhibitions