Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка сучасного мистецтва Єгипту «Egyptian Vision»

10 апреля, 2017 - 23 апреля, 2017

Посольство Арабської Республіки Єгипет в Україні за співпраці з Picasso East Art Gallery та Музейно-виставковим центром «Музей історії Києва» представляють виставку сучасного мистецтва Єгипту «Egyptian Vision» (04.04.2017 – 23.04.2017 р.)

Єгипет — одна з найдавніших держав на Землі, країна унікальної історії та багатих культурних традицій.

Стародавній Єгипет залишив світовій цивілізації величезну культурну спадщину, твори мистецтва якого ще в давнину вивозилися в різні куточки світу і широко копіювалися майстрами інших країн. А чи знаємо ми стільки ж багато про сучасне мистецьке життя цієї дивовижної країни? Яке воно нині? Чим живуть і що зображують на своїх полотнах сучасні єгипетські митці? Саме це ми покажемо на виставці “Egyptian Vision” (Єгипетське бачення), що відкривається в МВЦ «Музей історії Києва» 03 квітня 2017 року.

Вперше у Києві будуть представлені роботи добірної колекції 40 картин сучасних єгипетських митців, серед яких: Мунір Ескандер, Ґерґіс Лотфі, Ґаміль Шафік, Хасан Абд Ельфатах, Саєд Саад Еддін, Карім Абд Ель Малак, Хасан Рашед та інші. Твори відібралися таким чином, щоб українські відвідувачі мали змогу якнайкраще відчути накопичене багатовіковою історією багатство єгипетського візуального мистецтва та поринули в чарівний художній світ, що поєднує традиції, цінності, культуру та вірування цієї країни з сучасними мистецькими течіями нинішнього глобалізованого світу.

Експозиція виставки присвячена 25-річчю встановлення єгипетсько-українських дипломатичних відносин. Посольство Арабської Республіки Єгипет в Україні сподівається, що проект «Єгипетське бачення» сприятиме поглибленню співпраці та культурному зближенню наших країн і  народів.

Начало:
10 апреля, 2017
Окончание:
23 апреля, 2017
Категория мероприятия:
Мероприятия
, , ,

Место проведения

Музей історії Києва
вул. Б. Хмельницького, 7 Киев, Украина
Карта Google

Организатор

Музей історії Києва
Телефон:
(096) 906 51-89
Вебсайт:
http://kyivhistorymuseum.org/vistavka-suchasnogo-mistetstva-yegiptu-egyptian-vision/