Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Виставка Влади Ралко «Резерв»

27 февраля, 2018 - 18 марта, 2018

Ознака сучасної культурної людини з гарним смаком – оточувати себе тільки тим, що має істинну цінність. А ще – не залишатися осторонь подій, що хвилюють суспільство, не ховатися від правди. Не опускати руки, навіть коли здається, що від тебе нічого не залежить; навпаки, активно кермувати своїм життям і досягати поставленої мети.

Утім навколо нас багато людей, що обирають інший шлях – пасивності та небажання нести відповідальність за власну долю. Про такий стан буття, ніби в «режимі сну», розповідає новий проект «Резерв» відомої художниці Влади Ралко, що його презентуватимуть наприкінці лютого. «У «Резерві» йдеться про втаємничення, ховання та заколисування певних людських функцій, – розповідає мисткиня. – Сама людина, сутність якої обумовлена рухом, розгортанням, наче «зависає», ніби починає «згортатися» у знак питання. Слово «Резерв», тобто «заповідник», можна ще трактувати як заборонене місце, закриту зону; тож у проекті виказано перехід активних життєвих процесів у «сонний режим» із відкритим питанням про те, чи це виношування чогось, чи, навпаки, виснаження й порожня оболонка, схожа на людську фігуру».

Влада Ралко – одна з найяскравіших представниць українського contemporary art. Без її вражаючих картин та малюнків жодна колекція сучасного українського мистецтва не може бути повною. Активна виставкова діяльність талановитої художниці відбувається на тлі постійного творчого процесу, певні етапи якого презентуються глядацькому загалу у вигляді нових проектів та арт-видань.

Виставка «Резерв» Влади Ралко – найкраща подія початку весни. Адже пора оновлення надає живильну силу розкритися прихованим резервам у природі й у кожній людині.

Отже:

Що? Виставка робіт «Резерв» відомої в Україні та світі сучасної художниці Влади Ралко.

Де? Національний музей «Київська картинна галерея» (вул. Терещенківська, 9).

Коли? Самісінький початок весни – з 28 лютого по 18 березня 2018 року.

Чому? Гарний смак – завжди у тренді. Мистецтво, яке відкриває очі та спонукає до трансформації сприйняття реальності, – це те, що неможливо пропустити.

Чекаємо на вас, прихильники сучасного українського мистецтва!

Начало:
27 февраля, 2018
Окончание:
18 марта, 2018
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

Національний музей «Київська картинна галерея»
вул. Терещенківська, 9 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Національний музей «Київська картинна галерея»