Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Wtech англійською. Жіноче бізнес-ком’юніті представляє новий формат сніданків

19 июля, 2020 @ 07:00 - 09:00

Wtech, міжнародне ком’юніті для жінок-лідерів в tech та онлайн-бізнесі, поповнив формати івентів мовною практикою. Крім обговорення актуальних питань, учасники отримують можливість тренувати навички англійської мови на Wtech English Club.

Жіноча бізнес-спільнота Wtech представляє новий формат зустрічей для своїх учасниць. Представниці топ-менеджменту, засновниці та керівниці бізнесів під час локдауна регулярно збиралися на онлайн-івентах. Тепер, дотримуючись всіх запобіжних заходів, жінки зможуть не тільки побачити один одного наживо, але й порадіти новим форматам сніданків.

Уже цієї неділі, 19 липня, ком’юніті проведе першу зустріч Wtech English Club. Ранок вихідного дня пройде з користю: учасниці спільноти зможуть насолодитися сніданком і прокачати свою англійську.

Модераторами зустрічі стануть Тамара Лобзина, амбасадор Wtech, екс-глава Операційного Відділу продажів в Depositphotos, генеральний менеджер IClub Global; а також учасниця ком’юніті ОленаТроц, засновниця школи «TROTS‘. Smart English For Businesses».

Спілкування із закордонними інвесторами, партнерами, клієнтами вимагає вільного володіння англійською мовою. Розмовляєш — значить тебе зрозуміють в будь-якій точці світу, а кордони країн не ставатимуть перешкодою для розвитку бізнесу. Це м’яз, який потрібно постійно підкачувати. Wtech English Club — один з нових форматів, який ми підготували для наших учасниць. Всупереч труднощам, ми тримаємося разом і не припиняємо працювати над собою. Звичайно, з турботою про себе та інших», — відзначили засновниці Wtech Вірослава Новосильна та Вікторія Тігіпко.

Організатори поставили перед собою мету зробити Wtech English Club максимально ефективним. Для цього учасниці будуть пропонувати бажані теми для обговорення в реєстраційній анкеті. Під час того, як дівчата будуть вчитися впевненіше висловлювати свої думки англійською мовою, команда Wtech буде аналізувати відгуки та удосконалювати формат.

Зустрічі доступні тільки учасницям ком’юніті. Щоб нею стати, реєструйтеся за посиланням.

Також 21 липня в Києві відбудеться Wtech.Break з Ольгою Руднєвою, директором фонду Олени Пінчук.

Про WTECH

Міжнародне ком’юніті заснували керуюча партнерка венчурного фонду TA Ventures Вікторія Тігіпко та СЕО й фаундер агентства SLOVA Tech PR Вірослава Новосильна в листопаді 2018 року. WTECH створюють екосистему, де жінки отримують можливості для розвитку бізнесу, обміну досвідом та пошуку ділових партнерів. Серед учасниць — засновниці стартапів, керівниці й топ-менеджерки в IT-компаніях, представниці бізнесу у сферах e-commerce, fintech, edtech, blockchain, cybersecurity та інших технологічних напрямках. Зараз спільнота налічує понад 2000 учасниць, яких підтримує більш як 30 едвайзерів. Серед них — Анна Ганопольська, Лілія Літковська, Петро Чернишов, Дмитро Дубілет, Надія Васильєва, Ірина Данилевська, Андрій Федоров і Євген Черняк.

Більше про ком’юніті WTECH:

Дата
19 июля, 2020
Время:
07:00 - 09:00
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

Любчик на Воздвиженці
Киев, Украина