Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

Як і коли говорити з підлітками про секс

9 февраля, 2018 @ 17:00 - 19:00

Відповідати на «незручні» запитання маленьких дітей не так складно, як ініціювати розмову з підлітком на цю тему. І якщо ви думаєте, що говорити про секс з 12- чи 16-річними вже запізно (самі все знають), то ви помиляєтеся. Але сексуальна освіта — це не тільки тема сексу, захворювань чи контрацепції. Це також розмови про власні кордони, безпеку, вміння говорити «ні», розуміння, що таке домагання і чіткі інструкції, як діяти в таких ситуаціях.

І головне: через розмови на такі теми батьки, по-перше, будують з дітьми близькі і довірливі стосунки, а, по-друге, дають зрозуміти, що до них можно звернутися з будь-якою проблемою чи питанням. На жаль, зараз більшість підлітків говорять, що ледь не в останню чергу прийдуть за допомогою до батьків.

Як почати розмову з підлітками?

Що робити, якщо раніше такі розмови з дитиною не велися?

Про що і як говорити?

Чи варто давати презерватив і з якого віку?

Як уберегти від ранніх сексуальних експериментів?

Як навчитися справлятися зі своїми емоціями в складних ситуаціях і не зіпсувати стосунки зі своїми майже дорослими синами та доньками?

На ці та інші запитання будемо разом шукати відповідь. Ведуча — секс-педагог, тренерка з сексуальної грамотності Юлія Ярмоленко.

Дата
9 февраля, 2018
Время:
17:00 - 19:00
Категория мероприятия:
Мероприятия
, ,

Место проведения

Перший Love Space
вул. Ярославська, 55 Київ, Украина
Карта Google

Организатор

Перший Love Space