Loading Events

« Вернуться к событиям

  • Это мероприятие прошло

У Києві відкриється інтерактивна виставка Ukraine WOW

14 ноября, 2019 @ 09:00 - 29 декабря, 2019 @ 18:00

Пролетіти над Батьківщиною-матір’ю, подивитися в телескоп Миколаївської астрономічної обсерваторії, побачити оригінали робіт Малевича та Архипенка, дізнатися, як народжується бурштин і як виглядали перші срібні гривні Київської Русі, — все це можна буде зробити з 14 листопада, коли у Києві відкриється мультимедійна виставка Ukraine WOW. 

Тут кожен охочий мандруватиме Україною, не виходячи з Центрального залізничного вокзалу. Проєктом Ukraine WOW «Укрзалізниця» відкриває новий виставковий простір, приміщення колишнього багажного відділення, яке не експлуатувалося з 2000-х років. Тепер це новий майданчик площею понад 3000 кв. м для виставок, конференцій, показів мод. І все це — прямо в серці української столиці.

«Виставка Ukraine WOW покликана розповісти про все найкраще, що є в Україні, та надихнути українців більше подорожувати, говорить Євген Кравцов, голова правління АТ «Укрзалізниця». — Центральний залізничний вокзал якнайкраще підходить для такої виставки, адже щодня саме сюди приїжджають і звідси виїжджають тисячі пасажирів. Наступні два місяці, вітаючись чи прощаючись зі столицею, українці та гості з-за кордону зможуть закохатися в Україну і сказати: “Вау, яка вона неймовірна!”»

Ukraine WOW це сім смислових блоків, що знайомлять глядача з Україною так, ніби він подорожує нею в потязі. Від перших вау-пейзажів до запахів степу та шуму моря. Від стіни з бурштину та інсталяції з блискучого антрациту до побудованого прямо у виставковому просторі тунелю кохання. Від останнього автопортрета Казимира Малевича до скульптур Олександра Архипенка. Від унікальної абетки Георгія Нарбута до мазанки, на стінах якої відтворені роботи Поліни Райко. Від рожевого вагона, в якому звучать сни та мрії, до віртуальної реальності, що дозволяє літати над Батьківщиною-матір’ю, гуляти відновленим Невицьким замком та зсередини побачити «дев’ятку» — найпотужнішу доменну піч у Європі. Окрім того, це ще й можливість озвучити мультфільми про видатних українців та подивитися, як тчуть прямо тут, наживо, унікальні українські гобелени.

Географія, промисловість, історія та культура постають і розкриваються перед глядачем.

 

Ukraine Wow — спроба наново відкрити свою країну, ще раз переконатися в тому, яка вона прекрасна. І нарешті усвідомити, що Україна може бути вау тільки за однієї умови. Якщо ти — вау.

Виставка відкриється в новому виставкому просторі, який знаходиться біля 14-ї колії та платформи «Київ-Бориспіль Експрес». 

Над створенням Ukraine WOW працює агенція Gres Todorchuk. Кураторами проєкту стали Ксенія Малих та Євгеній Стасіневич. Дизайн Ukraine WOW розробила агенція Banda, автори бренду України Ukraine NOW. Мультимедійні інсталяції готує команда Photinus. Серед численних партнерів Ukraine WOW: Ukrainer, Depositphotos, «Книга-мандрівка. Україна», Expolight, музеї та приватні інституції. 

Де: Київський центральний залізничний вокзал, виставковий простір «Будівля багажного відділення з рампою, корпус В». 

.Коли: 14 листопада – 29 грудня (понеділок вихідний), 11:00-20:00.

Вхід: 50 грн. 

Усі кошти від продажу квитків будуть спрямовані на соціальні проєкти «Укрзалізниці».

Начало:
14 ноября, 2019 09:00
Окончание:
29 декабря, 2019 18:00
Категория мероприятия:
Мероприятия
,

Место проведения

Цетральний київський вокзал